paypal binary options broker

Filtras
 • Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio paminėjimas

  Kovo 9 dieną Rusnės specialios mokyklos bendruomenė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio paminėjimui ruošėsi visą mėnesį. Mokykloje vyko bendruomeninis projektas „Vėjo malūnėlis“. Mokiniai, pedagogai ir tėveliai lankstė geltonos, raudonos ir žalios spalvos vėjo malūnėlius.

 • ISTORIJOS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LAIKRODŽIŲ MUZIEJUJE

  Kovo 4 d. vyresniųjų klasių mokiniai, lydimi mokytojos Rimos Jankauskaitės, vyko į Klaipėdoje esantį laikrodžių muziejų. Ten vyko istorijos edukacinis užsiėmimas „Senovės civilizacijų laiko samprata ir skaičiavimas“.

 • „Metų virsmas“

  Neįprasta diena trečiadienį buvo mūsų mokykloje. Ši diena – tai integruotų mokomųjų dalykų diena. Dienos tema „Metų virsmas“. Metų virsmas tai besikeičiantys metų laikai, gyvoji ir negyvoji gamta, jos tausojimas. Tad trumpai apžvelgėme, kaip galime prisidėti prie mūsų žemės aplinkos, kurioje mes gyvename gražinimo ir saugojimo.

 • Kazys – pavasario šauklys

  Neatmenamas tradicijas puoselėjanti Kaziuko mugė šurmuliavo ir Rusnės specialiojoje mokykloje. Mokyklos konferencijų salė virto turgaus aikšte. Išradingai padengti stalai lūžo nuo ant jų esančių gėrybių ir grožybių: keptos naminės duonos, traškių vaflių, minkštučių spurgyčių, žagarėlių, gardžių čeburekų, kvepiančių pyragų, darbelių iš medžio, įvairių rankdarbių, velykinių dekoracijų.

 • Baigėsi projektas „Iš bičių gyvenimo“

  Dirbdami su vaikais nuolat ieškome įvairesnių veiklos erdvių ir būdų, skatinančių kiekvieno vaiko asmenybės sklaidą. Šiuo tikslu organizuojame įvairias projektines veiklas. Su jaunesniųjų lavinamųjų grupių mokiniais vykdėme ilgalaikį ugdomąjį projektą „Iš bičių gyvenimo“, kuris tęsėsi beveik visus metus.

 • Pasidžiaugėme artėjančia Velykų švente...

  Velykos – viena didžiausių ir linksmiausių pavasario bei gamtos atbudimo švenčių. Būrys jaunesniųjų klasių auklėtinių drauge su auklėtojomis Rita Rupainiene ir Lina Ripiene kovo 15d. vyko į Klaipėdos etnokultūros centrą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Rid rid Velykos“. Šios edukacijos metu vaizdinės medžiagos pagalba mokiniai susipažino su Velykų papročiais, išsamiau sužinojo apie margučių simboliką, jų tradicinius marginimo būdus, marginimo raštų prasmę.

 • Apsilankymas F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

  Kovo 14 d. svečiavomės Šilutės r. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Mūsų mokinių priėmimą organizavo vaikų skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Liudmila Nausėdienė. Mokiniai buvo supažindinti su bibliotekos darbuotojais, kiekvieno bibliotekos skyriaus darbu ir teikiamomis paslaugomis. Tik atvykus, registratūroje mokiniai buvo supažindinti su bibliotekoje esančia tvarka, skaitytojo bilieto funkcijomis.

 • KAZIUKO MUGĖ

  Kovo 7 d. Rusnės specialiojoje mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurią vedė auklėtojos A. Berčiūnienė ir J. Zvėgienė. Mokiniai su pedagogais renginiui ruošėsi iš anksto: gamino darbelius, papuošalus, suvenyrus, drožė, klijavo odos dirbinius, kepė gardžius kepinius, džiovino vaistines žoleles, rišo sausų augalų puokštes.

 • Edukacinis projektas "Vandens kelias"

  Mokykloje kovo 20 - 24 dienomis buvo vykdomas edukacinis projektas „Vandens kelias“. Šiame projekte dalyvavo visi lavinamųjų ir specialiųjų klasių mokiniai. Lietuvių, matematikos, pasaulio pažinimo, geografijos, orientacinės, meninės veiklos pamokų metu mokytojai siekė padėti mokiniams suvokti vandens reikšmę kiekvieno iš mūsų gyvenime. 

 • Išvyka į UAB „Šilutės vandenys“

  Rusnės specialiosios  mokyklos moksleiviai  kovo 20-24 dienomis dalyvavo mokylos edukaciniame projekte „Vandens kelias“. Visą savaitę vyko įvairios veiklos, pamokos, linksmi bandymai su vandeniu. Projekto tikslas: suvokti, koks svarbus vanduo mūsų gyvenime. Tuo tikslu  lankėmės Šilutės nuotekų valykloje, naujuose dumblo apdorojimo įrenginiuose. 

 • Pasakėlė „Kas pasakė miau?“ – svečiuose pas draugus.

  Vaidybinė veikla padeda tenkinti vaikų saviraiškos poreikį, atrasti save, tapti laisvesniam, savarankiškesniam, tobulinti kūrybinius ir socialinius gebėjimus. Pasirodydami žiūrovams, vaikai pratinasi laisvai ir kūribingai bendrauti.  Visa tai padeda ugdytis vaiko asmenybei. 

 • Edukacinė pamoka „ Užuolaidėlių karpymas“

  Lietuvoje popieriaus karpiniais pradėta užsiiminėti XVI a. Itin populiarūs namų interjero puošybai popieriaus karpiniai buvo XIX a. pabaigoje – XX a. pirmaisiais dešimtmečiais. Miesto, ypač kaimo žmonės karpiniais gražindavo žibalinių lempų gaubtus, lentynas, paveikslų, veidrodžių rėmus.

 • Pavasario talka

   

  {gallery}talka 2.jpg{/gallery}

  2017 m. balandžio 6 d. 12.00 val. mokykloje oragnizuojama pavasario talka.

  Kviečiame mokinių tėvelius ir globėjus prisidėti prie mokyklos aplinkos gražinimo. 

                                                                                                Organizatoriai

 • ,,VEIKSMO SAVAITĖ, DOVANOK DRAUGUI ŠYPSENĄ“ RUSNĖS SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE

  Ši savaitė mokykloje buvo aktyvi ir turininga. Viso to priežastis – jau tradicija tapusios savaitės prieš patyčias renginiai. Mūsų mokykla savaitės veiklomis siekia atkreipti dėmesį į patyčių žalą mokyklos bendruomenei, patyčių aukomis tampančius moksleivius. Skatindami mokinių bendravimo ir integracijos gerinimo įgūdžius, organizavome bendrus renginius su mokyklos socialiniais partneriais.

 • KAZIUKO MUGĖ – BENDRUOMENĖS RENGINYS

  Kiekvieną pavasarįKaziuko mugė šurmuliuoja po visus Lietuvos didžiuosius miestus. Daugelį metų mūsų mokykla dalyvaudavo Vilniaus Mokytojų kiemelyje vykusiose mugėse. Mokykloje Kaziuko mugė organizuojama kiekvienais metais.

 • Piešinių konkursas ”Tradicinė Užgavėnių kaukė”

  Nuo 2017 m. sausio 9 d. iki vasario 17 d. Vilniaus etninės kultūros centras  organizavo piešinių konkursą “ Tradicinė Užgavėnių kaukė”.  Konkurse galėjo dalyvauti vaikai ir jaunimas nuo 3 iki 18 metų amžiaus. 

 • Paukščių sugrįžtuvės

  Kovo 9 dieną mūsų mokyklos 3-4 spec. ir 3-4 lav. klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje veikloje „Paukščių sugrįžtuvės“. Norėdami paminėti šią dieną mokiniai kartu su mokytojomis Laima Lelėniene ir Nijole Kairiene vyko į Ventės rago ornitologijios stotį.

 • ŽIEMOS IR PAVASARIO GRUMTYNĖS

  „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ Šiemet, vasario 28 – oji, ne tik paskutinė kalendorinės žiemos diena, bet dar ir Užgavėnės. Šios šventės mokiniai labai laukė: visą vasario mėnesį, padedant pedagogams, gaminosi Užgavėnių kaukes. Šventėje skambėjo nuotaikinga muzika, mokiniai su savo mokytojais buvo pasipuošę puikiomis kaukėmis. Visų tikslas - kuo greičiau išvaryti žiemą iš mokyklos kiemo. 

 • Metodinis susitikimas

  Kovo 22 d. Rusnės specialiosios mokyklos pedagogai dalyvavo metodiniame susitikime – seminare „Kompleksinę negalią turinčių mokinių ugdymo (si) aktualijos“, vykusiame Šiaulių „Ringuvos“ specialiojoje mokykloje ir patobulino mokymo (si) proceso valdymo kompetenciją (-as). Išklausėme „Ringuvos“ specialiosios mokyklos direktoriaus pavaduotojos pranešimą apie neformalų ugdymą. Mūsų mokyklos mokytojos L. Lelėnienė ir N. Kairienė pristatė pranešimą „Alternatyvių ugdymo (si) būdų ir metodų taikymas pamokose“. Mokyklų vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Mus nudžiugino graži mokykla, šviesios klasės, estetinės vaizdinės mokymo(si) priemonės, mokinių kūrybiniai darbeliai.

 • Velykinis sveikinimas

  Gerb. kolegos, mokiniai, tėveliai, globėjai, mokyklos rėmėjai,
  Tegul Šv. Velykų rytas užpildo Jūsų širdis meile, šiluma ir palaima. Tegul Jus ir Jūsų šeimas, artimuosius lydi sėkmė, džiaugsmas ir geležinė sveikata!
  Su Šv. Velykom!

  Pagarbiai
  Direktorius  Romualdas Blechertas

 • Veiksmo savaitė ,,Dovanok draugui šypseną“

  Jau septintą kartą ,,Vaikų linija“ organizuoja veiksmo savaitę ,,Be patyčių“. Prie inicijuojamos veiksmo savaitės kiekvienais metais prisijungia ir Rusnės specialioji mokykla. Emocinės paramos tarnybos ,, Vaikų linija“ renginys drąsina kiekvieną žmogų būti aktyviu ir prisidėti prie patyčių mąsto mokyklose bei visuomenėje mažinimo.

  Žeminantis elgesys ir patyčios - visos visuomenės problema. Norėdami apsaugoti kiekvieną vaiką šias problemas turime spręsti mokykloje ir šeimoje.

 • Kaziuko mugės linksmybės...

  Neatmenamas tradicijas puoselėjanti Kaziuko mugė šurmuliavo ir Rusnės specialiojoje mokykloje. Aidint akordeono muzikai, į šventę Kazimieras ir Kazytė kvietė moksleivius, pedagogus, mokyklos darbuotojus, tėvelius ir senelius. Kvietė pasižvalgyti, nusipirkti kas rankelėmis padaryta ir galvelėmis sugalvota, pabendrauti ir pavasariu pasidžiaugti.

 • Futbolo čempionatas 2016

  Kovo 2 d. Kėdainiuose vyko LSOK organizuojamos specialiųjų mokyklų salės futbolo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

 • Edukacinė išvyka į Ventės rago ornitologijos stotį

  Edukacinės išvykos metu mokiniai buvo vaizdžiai supažindinti su Lietuvoje migruojančiais paukščiais, sužinojo paukščių migracijos priežastis ir jos kelius, migravimo laiką, buvo supažindinti su paukščių žiedavimu, žiedų pavyzdžiais, mokiniams praktiškai ir prieinamai atskleista paukščių žiedavimo reikšmė ir nauda.

 • Integruota veikla lavinamojoje klasėje "Moteris. Mama. Močiutė"

  Tarptautinės Moters dienos belaukiant lavinamosios klasės mokiniai dalyvavo integruotoje veikloje. Šios veiklos metu mokiniai pačiais gražiausiais žodžiais kreipėsi į Moterį, Mamą, Močiutę. Trejoms svarbiausioms gyvenimo Moterims mokiniai rašė sveikinimus iš širdies, kūrė rankų darbo atvirutes. 

  Mokinių ir savo vardu visas mamytes, močiutes, mokyklos bendruomenės moteris sveikinu su Tarptautine Moters diena!

  Mokytoja Estera Žiliuvienė

  {gallery}Moteris{/gallery} 

   

 • LSOK varžybos Kaune

  Kovo 26 d. Kauno mieste vyko LSOK organizuojamos krepšinio varžybos, kuriose rungtyniavo 12 specialiųjų mokyklų komandų iš įvairių miestų ir miestelių. Varžybos vyko A. Sabonio sporto centre. Visos komandos buvo suskirstytos į grupes: didžiųjų miestų mokyklos žaidė I pogrupyje, o mažesnių miestų ir miestelių – II pogrupyje.

 • Profesinis orientavimas 2015

  {gallery}Prof_or2015.jpg{/gallery}
  Rusnės specialiosios mokyklos, vyresniųjų klasių mokiniai, ruošdamiesi studijuoti profesinėse mokyklose lanko įvairias įstaigas, kad galėtų artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis. Vasario mėnesį mokiniai susipažino su statybininko apdailininko profesija. Ugdytiniai galėjo realiai įvertinti šios profesijos privalumus ir trūkumus, susipažinti su pagrindiniais šios profesijos darbuotojų atliekamais darbais. Darbų vadovas paaiškino mokiniams nuo ko pradeda darbus ir kuom baigia. Mokiniams tapo aišku, jog ši profesija pakankamai plataus profilio: nuo mūrininko iki dažytojo, tad rinktis yra iš ko.

 • Krepšinio varžybos 2015

           2015 m. kovo 3 dieną Rusnės specialioji mokykla organizavo Žemaitijos regiono specialiųjų mokyklų krepšinio čempionatą. Buvo pakviestos 6 specialiųjų mokyklų komandos iš Klaipėdos, Priekulės, Kelmės, Raseinių, Skaudvilės ir Rusnės. Deja dėl įvairių priežasčių dalyvauti renginyje negalėjo 3 mokyklos.

 • Integruota veikla "Aš myliu Lietuvą"

  Kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Nuo 1990 metų ši diena kiekvieno iš mūsų širdyse yra išskirtinė, ir visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tai diena, kai tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę.

  Artėjant 25 Lietuvos Nepriklausomybės jubiliejui 8-10, Im.m soc. įgūdžių lavinamųjų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje komunikacinėje meninėje veikloje "Aš myliu Lietuvą".

 • Kaziuko mugė Rusnės specialiojoje mokykloje

  Kovo 6 d. Rusnės specialiojoje mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurią suorganizavo lavinamųjų klasių auklėtojos: R. Rupainienė, V. Svitkinienė, V. Venckuvienė ir A. Kėrienė. Kelias savaites mokiniai ruošėsi šventei: gamino įvairius darbelius, papuošalus, lipdė, drožė, dekupavo. Šventės išvakarėse, iš bendrabutyje esančios virtuvėlės sklindantis kepamos duonos ir pyragų kvapas viliojo ne tik mokinius, bet ir mokyklos darbuotojus.

 • Rusnės specialiosios mokyklos pasakėlė „Kiškio trobelė“ keliauja į svečius

  Vaidybinė veikla padeda tenkinti vaikų saviraiškos poreikį, atrasti save, tapti laisvesniam, savarankiškesniam, tobulinti kūrybinius ir socialinius gebėjimus. Pasirodydami žiūrovams, vaikai pratinasi laisvai ir kūribingai bendrauti viešose situacijose. Visa tai padeda ugdytis vaiko asmenybei.

  2014 metai - teatro metai. Rusnės specialiosios mokyklos specialiųjų poreikių mokinių neformalaus ugdymo lėlių teatro būreliai, teatro metams pažįmėti, surengė gastroles į ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigas.

 • Savaitė „Dovanok draugui šypseną“ Rusnės specialiojoje mokykloje

  2013-03-22
  Turininga savaitė, kurioje buvo gausus būrys svečių iš Saugų vaikų globos namų, Pasaulio ir Lietuvos rankų lenkimo čempionė Eglė Vaitkutė. Mokiniai vyko į boulingą, stebėjo ir aptarė kino filmą „Nekentėk tyloje“.

 • Krepšinio varžybos

  2013-03-08
  2013 m. vasario 27 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados Klaipėdos regiono specialiųjų mokyklų krepšinio varžybos.

 • „Beždžionių karalius“ Rusnės specialiojoje mokykloje

  2013-03-05

  «Pasakos – tai vaistai.<…> Jos turi gydomųjų galių, neversdamos mūsų daryti, būti, veikti – užtenka jų tik klausyti. Pasakose yra priemonių, padedančių pataisyti arba atkurti bet kokią prarastą sielos spyruoklę. Pasakos sukelia liūdesį, jaudulį, užuojautą, iškelia klausimų ir verčia ko nors siekti. Pasakose yra pamokymų, padedančių mums brautis per gyvenimo sunkumus».

  Pasakų tyrėja Klarisa Estes

 • Savaitė ,,Be patyčių“ Rusnės specialiojoje mokykloje.

   

  2012 m. kovo 19-23d.
  Rusnės  specialioji  mokykla,  kaip  ir  daugelis  Lietuvos  mokyklų  dalyvavo  Vaikų  linijos  organizuojamoje akcijoje ,,Savaitė be patyčių“.

Rusnės specialioji mokykla © 2012