paypal binary options broker

Filtras
 • „Šeima – mano laimė“

  Vaiko didžiausia laimė gyvenime yra šeima, kurioje jis patiria meilę, saugumą, gerą savijautą. Šeimoje jis skatinamas prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, vertybių bei tradicijų puoselėjimą, gyvenimo tikslų įgyvendinimą. Gegužės 15 dieną buvo minima Tarptautinė šeimos diena.

 • Kaukių fiesta 2019

  2019 metais mokykloje vyko kalėdinis renginys ,,Kaukių fiesta". Renginio metu moksleiviai demonstravo  savo pasidarytas kaukes. Buvo išrinkta komisija, kuri išrinko pačias gražiausias tris kaukes. Akimirkos iš šio nuostabaus renginio.

  {gallery}Kaukių fiesta{/gallery}

 • ,,Atmintis gyva, nes liudija“

  Sausio 11d. Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Prie krūtinės prisisegę po Neužmirštuolės žiedą, uždegę languose žvakutes, prisiminė sausio 13 d. įvykius, bei žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.

 • Kalėdinis renginys Rusnės specialiojoje mokykloje

  Į mokyklą atėjo ilgai lauktos Kalėdos . Visa mokykla šventes pasitiko papuoštomis klasėmis, kambariais, koridoriais. Vyresniųjų grupių mokiniai drauge su auklėtojomis padabino eglutę, sukūrė dekoracijas .

 • Kalėdinis karnavalas 2017

  KALĖDINIO KARNAVALO AKIMIRKOS RUSNĖS SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE
   
   {gallery}karnavalo akimirkos{/gallery}
   
 • Rusnės specialiosios mokyklos ugdytiniai - konkurso „Transformeris“ nugalėtojai

  Rusnės specialiosios mokyklos mokytoja Agnita Kazakevičienė su specialiųjų klasių mokiniais dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame respublikiniame konkurse „Transformeris“. Tai konkursas, kuriame moksleiviai skatinami kurti unikalią stalo žaidimo arba lauko žaidimų aikštelės idėją, remiantis patinkančiu vienu ar keliais kompiuteriniais žaidimais.

 • Sausio 13 minėjimas mokykloje

  Kartu su visa Lietuva aštuntą valandą ryto mokyklos languose buvo uždegtos žvakelės. Prie širdies visi prisisegėme po neužmirštuolės žiedą- Sausio 13 simbolį, kuris primena, kodėl esame laisvi. Buvo prisiminti žmonės, paaukoję gyvybes prie televizijos bokšto, kiekvienam jų uždegtos atminimo žvakelės- mažos ugnelės, kurios neleidžia pamiršti.

 • Sportas- sveikata

  Visi žinome, kad sportas- sveikata. Mūsų mokyklos vienas pagrindinių uždavinių buvo ir yra - sveikos gyvensenos propagavimas mokinių tarpe.

  Jau tapo tradicija, kad kasmet rengiamas stalo teniso turnyras, kuriame jėgas išbando mūsų ir Rusnės pagrindinės mokyklos jaunieji stalo tenisininkai.

 • Pasaka keliavo į svečius

  Rusnės specialiosios mokyklos specialiųjų poreikių mokinių neformalaus ugdymo lėlių teatro būreliai: „Teatro terapija“ ir „Teatro studija“ vyko į gastroles.

  Vaidinimą, pagal rusų senosios animacijos filmuką, „Kas pasakė miau?“ dovanojome: Šilutės vaikų lopšelių-darželių „ Žvaigždutė“, „Pušelė“, „ Žibutė“ vaikučiams.

 • Bendradarbiavimas tarp institucijų

  Mokykla, įgyvendindama vieną iš pagrindinių prioritetų – saugios ir sveikos ugdymo (si) aplinkos užtikrinimas, 2015 m. sausio 16 dieną į svečius pasikvietė Klaipėdos Medeinės mokyklos pedagoges R. Tiškenę ir T. Šapovalovą. Kolegiali mokykla taip pat įgyvendina įvairias sveikos gyvensenos programas, su kuriomis ir supažindino minėtos mokytojos. Jos pasidalino prevencinio, užklasinio darbo patirtimi, nurodė projektinės veiklos svarbą, organizuojant ugdymo(si) procesą.

 • „Balta pasaka”

  2014 m. gruodžio 18 d. mokykloje vyko kalėdinis renginys „Balta pasaka”. Mokykloje svečiavosi Kalėdų senelis su savo padėjėjais, kurie pasakojo įvairias istorijas. Mokiniai kartu su grupių auklėtojomis rodė savo paruoštas programėles, šoko, dainavo, grojo. Šventė priminė tikrą pasaką, joje buvo ir ožiukų ir velniukų.

 • Gerinamos mokinių ugdymo(si) sąlygos mokykloje

     Šiandieninė mokykla neįsivaizduojama be informacinių technologijų, todėl visiškai atnaujinome įstaigos IKT kabineto įrangą: mokytojo ir 10 darbo vietų mokiniams, interaktyvi lenta. Nauja sukurta aplinka padės didinti ugdytinių smalsumą, mokymosi motyvaciją, skatins aktyvumą, savarankiškumą.

 • Kvadrato varžybos

  Sausio 21 d. Klaipėdos Medeinės mokykloje, vyko Klaipėdos regiono specialiųjų mokyklų SO kvadrato varžybos. Čia susirinko komandos iš Klaipėdos, Plungės, Priekulės ir Rusnės spec. mokyklų. Kiekviena mokykla turėjo po 2 komandas, sudarytas iš jaunesnių ir vyresnių mokinių.

 • Dėkojame Šilutės verslininkams

  Specialiųjų poreikių vaikų socializacija į visuomenę yra gana ribota, dėl pačių vaikų įvairių sutrikimų, jų tėvų galimybės integruoti savo vaiką į platesnę socialinę aplinką ir pačios visuomenės vis dar nepakankamai teigiamo požiūrio.

  Siekdama patenkinti Rusnės specialiosios mokyklos mokinių ir tėvų (globėjų) lūkesčius mokyklos administracija ieško rėmėjų, kurie galėtų padėti mokyklos mokiniams kuo daugiau pažinti jį supantį pasaulį.

 • Atvirukų paroda

  Rusnės specialioji mokykla 2013 m. gruodžio mėn. surengė atvirukų parodą „Kalėdų stebuklai“. Tai bendras mokinių, mokytojų, auklėtojų kūrybinis darbas, kuris teikė džiaugsmą visai mokyklos bendruomenei. Kiekvienas mokinys, mokytojas, auklėtojas turėjo galimybę įdėti į šį kūrybinį procesą dalelę savęs: svajones, viltis, meilę ir šilumą.

 • Būtume dėkingi

  Mūsų įstaiga būtų labai dėkinga, galintiems pervesti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sumos, pagal LR labdaros ir paramos įstatymą.
  Įstaigos kodas 190986693

 • „Pabūkime kartu“

  2013 m. gegužės 17 d. 12 val. Rusnės specialiosios mokyklos 60-ies metų jubiliejaus minėjimo šventė. Kviečiame dalyvauti visus buvusius ir esamus pedagogus, aptarnaujančio personalo darbuotojus, mokinių tėvelius (globėjus).

 • Sausio 13-oji Laisvės gynėjų diena

  Daug jau metų sustingusios pušys
  Ten, prie bokšto pašlaitės žalios.
  Čia beginklių tada vyko mūšis,
  Čia kraujavo širdis Lietuvos...

 • Kalėdinis karnavalas

           Muzika virpina klausytojų širdis… Netikėtai į salę įsėlina pūga ir pradeda šokti savo šokį. Ji šėlsta vis labiau ir labiau, tačiau netrukus, pakerėta nuostabios muzikos garsų, nurimsta. Paskui save palieka tik šaltį ir sniego antklodę, iš kurios vaikai lipdo senį besmegenį....

Rusnės specialioji mokykla © 2012