paypal binary options broker

Filtras
 • Išvyka į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą

  Birželio 18 d. mokytojos D. Alsienė ir N. Guntarskienė su lavinamųjų klasių ugdytiniais vyko į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą. Mokiniai turėjo galimybę stebėti delfinų pasirodymą, pamatyti kalifornijos liūtus ir jų atliekamus triukus.

 • Lankėmės aviacijos muziejuje

  Birželio 12 d. vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje Stepono Dariaus gimtinėje. Muziejaus ekspozicijoje mokiniai susipažino su eksponatais, pasakojančiais apie Lietuvos aviacijos istoriją ir S. Dariaus gyvenimą. Kitoje ekspozicijoje buvo galimybė susipažinti su senaisiais žemaičių buities reikmenimis.

 • Džiaugiamės lauko klase

  Vienas iš mūsų mokyklos misijos uždavinių yra kurti saugią aplinką ir palankias ugdymo (si) sąlygas, mokiniams, turintiems intelekto sutrikimus ir kompleksinę negalią. Įgyvendinant misiją nusprendėme dalyvauti 2018 metais paskelbtame edukacinių erdvių kūrimo konkurse, kur pristatėme savo idėją įkurti daugiafunkcinę lauko klasę.

 • "Pabūkime kartu 2019"

  Praėjusį penktadienį mokykloje šventėme tradicinį renginį „Pabūkime kartu“. Kaip ir kiekvienais metais, į mokyklą susirinko gausus būrys svečių ir žiūrovų. Nuo pat ankstaus ryto mokiniai ir mokytojai ėmė ruoštis šventei, visi kartu ėjo į mankštą ir sėdo prie bendro pusryčių stalo.

 • Svečiuose pas žolininkę

  Gražų birželio 13 d. vidudienį Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai išsiruošė į svečius pas įžymią Lietuvos žolininkę Valentiną Baužienę. Žygis prasidėjo pėsčiomis, eidami Pakalnės ir Vorusnės pylimais vaikai stebėjo salos gamtos grožį. Atokioje vietoje, netoli savo namų, mūsų mokyklos mokinius pasitiko pati žolininkė Valentina.

 • Sveikatingumo diena

  Birželio 1 d. mokykloje buvo minima Sveikatingumo diena. Mokiniams buvo primenami sveikos mitybos principai, vandens svarba ir reikšmė gyvybei. Mokyklos slaugytoja R. Žvinglevičienė papasakojo apie saulės keliamą pavojų žmogui.

 • Tradicinis renginys „PABŪKIME KARTU 2018“

  Gegužės 31 d. mokyklos bendruomenės, tėvelių, globėjų, svečių apsuptyje vyko tradicinis renginys „Pabūkime kartu“. Diena prasidėjo rytine mankšta mokyklos kieme. Pasimankštinę ir puikiai nusiteikę mokyklos darbuotojai su mokiniais susėdo prie pusryčių stalo. Lėlių teatro būrelio vadovės N. Guntarskienė ir D. Alsienė pakvietė pažiūrėti vaidinimą „Ropė“.

 • STOVYKLA ,,SAULĖS ŠYPSENA“

  Birželio 5-9 dienomis mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės šypsena“ pakvietusi 16 mokinių. Penkias dienas vaikai turiningai leido laisvalaikį, žaidė, piešė, sportavo, mokėsi dirbti komandoje. Lavino savo meninius gebėjimus, dalyvavo pažintinėse išvykose Drevernoje ir Vilkyčių žirgyne.

 • Mokinių darbai "Kita forma" kataloge

  Norime pasidžiaugti jog pagaliau dienos šviesą išvydo 2016 - 2017 metų „Kita forma“ katalogas su mūsų mokyklos lavinamosios klasės mokinių ir jų mokytojos Esteros Žiliuvienės sukurtais darbais iš panaudotų atliekų. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų apie visus eksponatus, tad nepamiršime to ką darome ir žengsime pirmyn su vis geresnėmis idėjomis. Kviečiame pavartyti katalogą ir susipažinti su darbais.

  Katalogas

 • Kasmetinė švarinimosi talka ,,Darom“ Rusnės Nemuno deltos regioniniame parke.

  {gallery}Svara{/gallery}

                             Vyresnioji socialinė pedagogė Nijolė Agintaitė

 • Lavinamųjų klasių mokinių edukacinė ekskursija į Tauragės rajoną

  Jau tradicija tapusi mokslo metų pabaigos ekskursija šį gegužį lavinamosios klasės mokinius atvedė į Tauragės rajoną. Čia Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre mokiniai dalyvavo dvejose edukacinėse programose. Pirmojoje programoje vaizdinės medžiagos pagalba mokiniams buvo rodomas duonos kelias nuo grūdo iki duonos riekės ant mūsų stalo.

 • Stovykla "Saulės vaikai"

  Rusnės specialiojoje mokykloje birželio 1 – 14 dienomis, vaikų užimtumui užtikrinti vasaros atostogų metu, buvo organizuota stovykla „Saulės vaikai“. Vasaros poilsio programoje dalyvavo 12 mokinių. Šilutės rajono savivaldybės skyrė lėšų programos įgyvendinimui. Programos tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams, turiningai leisti laisvalaikį, tenkinti pažinimo, saviraiškos, bendravimo ir bendradarbiavimo poreikius, buvo įgyvendintas.

 • Lankėsi Amsius

  Birželio 1 d. mūsų mokykloje lankėsi policijos bičiulis šuniukas Amsius su Šilutės rajono policijos komisariato vyresniąja specialiste Nerija Ropiene. Prieš atvykstant svečiui, mokiniams buvo parodyti Lietuvos policijos mokomieji animuoti filmukai, vaikams buvo nurodyta užduotis nupiešti policijos bičiulio Amsiaus portretą.

 • Svečiuose pas nykštukus

  Ankstų trečiadienio rytą mokytojų N. Guntarskienės, B. Paliokienės ir D. Alsienės klasių auklėtiniai išvyko į Kretingą. Vaikai prieš kelionę skaitė pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“, nes „Vienkiemio“ sodyba – nykštukų gyvenvietė. Pasakų personažai pasitiko prie įvažiavimo. Vaikai tuoj nuskubėjo jų apžiūrėti.

 • Kviečiame mokytis mūsų mokykloje!

  Rusnės specialioji mokykla nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. kviečia mokytis mokinius, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių. Nemokamas apgyvendinimas mokyklos bendrabutyje, kompetentinga specialistų pagalba (psichologas, socialinis pedagogas, logopedas, tiflopedagogas, specialieji pedagogai).

  Mokykla ramioje ir gražioje vandenų apsuptoje saloje. Čia jūsų vaikas ras sielos ramybę, meilę ir dėmesį.

  Daugiau informacijos:  Tel.: 8 441 58 149   8 659 256 641

   

 • Paskutinis skambutis 2015

   Kuo daugiau išdalina kitiems,
  Tuo labiau praturtėja pati.
  Skleidžia šilumą savo visiems,
  Neša žiburį šviesų kely.
  Kas ji?
  Mokytojos širdis.
  Kviečia augti dvasia ir protu,
  Moko būti pačiu savimi,
  Ji vis žadina laisvę žmonių,
  Ji vis ten, kur vaikystė žavi.
  Kas ji?
  Mokytojo širdis.
  Jai vis lemta sutikti mažus,
  Prisirišti prie jų ir pamilt,
  Užauginti jaunystės sparnus
  Ir paspaudus rankas išsiskirt.
  Kas ji?
  Mokytojo širdis – Jūsų širdis.
  Didžiuojuos, kad Jūsų buvau mokinys

  Birželio 5 dieną Rusnės specialiojoje mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis. 10 klasės mokiniai pakvietė mokytojus kartu praleisti paskutinę pamoką mokykloje. Mokiniai dėkojo mokytojams už kartu praleistus metus, už džiugias ir liūdnas akimirkas patirtas mokykloje. Mokytojai juos sveikino pradėjus naują gyvenimo etapą. Tradiciškai mokyklos kieme dešimtokai pasodino medelį, kuris primins čia praleistus metus.

 • Šventė „Pabūkime kartu“

  2015-05-28 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko tradicinė mokslo metų užbaigimo šventė „Pabūkime kartu“. Mokslo metų pabaiga – toks laikas, kai skaičiuojami atlikti darbai, kai sakomi padėkos žodžiai, kai kviečiami pabūti kartu mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai.

 • Edukacinė kelionė į Plungės rajoną

  Mokslo metams artėjant į pabaigą 7-10, 1SĮU lavinamųjų klasių mokiniai išvyko į edukacinę kelionę į Plungės rajoną.

  Bitininko G.Grigaičio bityne įsteigtoje „Zuikių mokyklėlėje“ mokiniai mokėsi pažinti bičių gyvenimą. Čia jie susipažino su senoviniu bitininkystės inventoriumi, stebėjo filmą, kuris atsiskleidė daug bičių gyvenimo ypatybių.

 • Svečiavosi kolegos iš Telšių specialiosios mokyklos

  Mokyklų bendradarbiavimas

  2014m.  birželio 10 dieną mokykloje svečiavosi kolegos iš Telšių specialiosios mokyklos.  Svečiai buvo supažindinti su Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenės veikla, mokymo klasėmis, kabinetais, bendrabučiu, nauja sporto aikštele, ugdymo metodais.

 • Paskutinis skambutis

  Viskas prasideda ir baigiasi. Kaip įprasta mokslo metai prasideda rugsėjo pirmąją, o baigiasi šiandien. Tai skelbė paskutinis skambutis, kviesdamas į paskutinę pamoką.

  Visiems paskutinis skambutis skelbė mokslo metų pabaigą ir atostogų pradžią, o dešimtokams tai moksleiviško gyvenimo pabaiga. Dešimtokus sveikino mokyklos direktorius, pavaduotoja, tėvai, socialinė pedagogė, mokytojai ir auklėtojai.

   

 • Ekskursija į Klaipėdą ir Palangą

  Prieš paskutinį skambutį vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokytojais I. Vaitiekaitiene ir V. Škimeliu išsiruošė į Klaipėdą ir Palangą.

 • Iš mažų kamštelių - dideli darbai!

  Šių mokslo metų pradžioje lavinamųjų ir specialiųjų klasių mokiniai, jų tėveliai, pedagogai ir visi kiti mokyklos darbuotojai įsijungė į respublikinę ekologinę - edukacinę akciją  „Kamštelių vajus". Kiekvieną savaitę visi rinko ir nešė iš namų įvairiaspalvius panaudotų plastmasinių butelių kamštelius. Kiekvienas stengėsi atnešti jų kuo daugiau.

   

 • „Pasaulinė diena be tabako“

   

  2014 m. gegužės 31 d. pasaulis jau 25-ąjį kartą mini „PASAULINĘ DIENĄ BE TABAKO“ ir siūlė šią dieną pasitikti iškeitus cigaretę į gėlę. Šiai gražiai idėjai paminėti ir mūsų mokykloje vyko akcija prieš rūkymą.

  Atidėjęs pinigus skirtus cigaretėms į taupyklę rūkantis žmogus suglums iš nuostabos pamatęs, kiek pinigų pavyko sutaupyti ir, ką už juos galima įsigyti...

 • Apsilankymas dinozaurų parke

  Gegužės 28 dieną 1,4,5 klasės lavinamosios ir I metų socialininių įg. klasės mokiniai su pedagogais: N.Guntarskiene, L. Lelėniene, B.Paliokiene, R. Rupainiene vykome į „Dinozaurų parką “ įsikūrusį šalia „Radailių dvaro“ ant didelio tvenkinio kranto tik 7 km nuo Klaipėdos.

 • Palydėtuvės ant Rambyno kalno

  Kiekvienų mokslo metų pabaigoje Rusnės specialioji mokykla išleidžia dešimtokų laidą. Šiemet, išleisdami 47 – ąją laidą, nutarėme netradiciškai palydėti 4 mokinius į savarankišką gyvenimą. Palydėtuves surengėme ant Rambyno kalno pravedant pažintinę ekskursiją.

 • Edukacinė pamokėlė

  Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai birželio 6 d. buvo pakviesti į Rusnės salos etnokultūros centrą, kuriame lankėsi Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmų nacionalinis muziejus. Mūsų mokyklos mokiniams buvo pravesta edukacinė pamokėlė „Muzika Lietuvos didžiojo kunigaikščio dvare“, kurią vedė Ieva Baublytė.

 • Pasitinkant vasarą


  Birželio 4 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko kultūrinė diena „Vandens keliu“. Ta proga mokiniams buvo organizuojama išvyka laivu. Geografijos mokytoja Vida Škimelienė pasakojo mokiniams apie lankomas vietas, jų geografiją.

 • Ekskursija į vaikų spektaklį Klaipėdoje

  Gegužės 30 dieną grupė lavinamųjų klasių mokinių išvyko į Klaipėdos miesto Žvejų kultūros rūmus pamatyti Jaunimo teatro „Be durų“ spektaklio vaikams premjerą pagal V.Haufo pasaką „Nykštuko nosis“.

Rusnės specialioji mokykla © 2012