paypal binary options broker

Filtras
 • Lietuvos SO futbolo čempionatas 2019

  Spalio 17 d. Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos SO futbolo čempionate, Kėdainiuose. Į šį renginį suvažiavo 9 pačios stipriausios Lietuvos specialiųjų mokyklų komandos. Visoms komandoms teko žaisti viena su kita, todėl ir mūsų mokyklos komanda žaidė 8 varžybas.

 • Solidarumo bėgimas 2019

  Spalio mėn. 15 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko tarptautinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas Solidarumo bėgimas. Šiam bėgimui mūsų mokykloje buvo ilgai ruošiamasi. Iš pradžių mokiniams buvo paaiškinta, kokius gerus darbus atlieka organizacija „Gelbėkit vaikus“, kam bus panaudoti surinkti pinigai, kodėl svarbus ir kuo ypatingas šis renginys.

 • Rudens kroso varžybos

  Rugsėjo mėn. pabaigoje, Kazlų Rūdoje, vyko LSO rudens kroso varžybos. Rusnės specialiajai mokyklai atstovavo 9 mokiniai iš pradinių bei vyresnių klasių. Iš viso į varžybas atvyko 157 atletai iš įvairių Lietuvos miestų.

 • 2018 METŲ EDUKACINIŲ ERDVIŲ KONKURSAS

  {gallery}ED-erd{/gallery}

 • Rudens mozaika

  Sumirgėjus rudenėliui visomis spalvomis, Rusnės specialiojoje mokykloje šurmuliavo šventinė „ „Rudenio mozaika“. Šventei ruošėsi visos grupės: atsivežę įvairių daržo ir sodo gėrybių, mokiniai kartu su auklėtojomis ruošė menines kompozicijas.

 • Gerumo akcija seneliams

  Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena – visame pasaulyje minima spalio 1 d.Šiai dienai paminėti mokykloje paskelbėme „Gerumo“ akciją seneliams. Akcijos metu suaukotos lėšos panaudotos keksiukų kepimui. Pasveikinti senelių nuvykome į Šilutės Pamario senjorų namus.

 • Edukacinių erdvių konkursas

  2018 metų paskelbtame mokyklų edukacinių erdvių konkurse Rusnės specialioji mokykla dalyvavo pirmą kartą. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Konkursas vyko dviejuose lygmenyse – savivaldybių ir nacionaliniu.

 • Spalio 18 d. mokykloje vyko šventė ,,Rudens dovanos“

  Krinta lapas uosio,

  Krinta lapas klevo –

  Dėdė rudenėlis

  Žemėn atkeliavo.

  Mokyklos kiemelyje susirinko visų grupių mokiniai su auklėtojom. Jie iš anksto buvo padarę gėlių ir daržovių kompozicijas, kurios buvo labai įdomios ir gražios. Iš atsivežtos ir atsineštos gamtinės medžiagos, daržovių mokiniai sudėjo mozaiką ,,Ežį“, kuris ant savo spyglių nešėsi įvairių daržovių: kopūstų, morkų, obuolių, moliūgų. 

 • BENDRADARBIAVIMAS SU KAMERINIU DRAMOS TEATRU TĘSIASI

  Mokykloje apsilankė geri mūsų bičiuliai – Šilutės kamerinis dramos teatras. Aktoriai parodė spektaklį vaikams ,,Sniego karalienė“. 

 • Vietoj gėlių dovanos vaikams

  Renginių organizatorė Karolina Vičiūtė ir virtuvės šefas Martynus Meidus savo vestuvių dieną paprašė svečių vietoj gėlių nupirkti kanceliarinių prekių, skirtų mokinių ugdymui organizuoti. Jaunieji, pasitarę su Klaipėdos  mamyčių bendruomene, visas mokymo priemones nusprendė padovanoti Rusnės specialiosios mokyklos mokiniams.

 • 4-ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS

  Spalio mėn. 17 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko tarptautinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“organizuojamas Solidarumo bėgimas. Šiam bėgimui mūsų mokykloje buvo ilgai ruošiamasi. Iš pradžių mokiniams buvo paaiškinta, kokius gerus darbus atlieka organizacija „Gelbėkit vaikus“, kam bus panaudoti surinkti pinigai, kodėl svarbus ir kuo ypatingas šis renginys. Mokiniai noriai ieškojo rėmėjų ir buvo laimingi, galėdami paaukoti šiai organizacijai pinigų. Pagaliau atėjo diena, kai turėjo vykti Solidarumo bėgimas. Po ilgų, niūrių ir lietingų orų, išaušo saulėta, šilta diena, kuri visiems bėgimo dalyviams praskaidrino nuotaiką, pakėlė ūpą.

 • Skelbimas

  {gallery}karaliene.jpg{/gallery}

  2017 m. spalio 24 d. 14.30 val. konferencijų salėje Šilutės kamerinio teatro spektaklis „Sniego karalienė“.

  Kviečiame atvykti ir tėvelius, globėjus. 

 • Tarptautinė mokytojų diena paminėta mūsų senjorų namuose

  Mokyklos socialinė pedagogė N. Agintaitė, mokytoja N. Kairienė ir grupelė mokinukų apsilankė mokytojų senjorų namuose. Buvusiems pedagogams mokiniai įteikė gėlių ir po kuklią atminimo dovanėlę.

 • Su mokytojų diena!

  Spalio 5 dieną minima Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų mokyklos mokiniai su mokytojais šią dieną nutarė paminėti linksmai, su šypsenomis veiduose. Vos tik mokytojams atvykus į darbą , juos pasitiko gydytojų komisija, kuri tikrino mokytojų regėjimą ir psichinę sveikatą. Visi pedagogai buvo sukviesti į mokyklos aktų salę, kur šventinį koncertą surengė mokyklos mokiniai.

 • Mieli mokytojai,

  {gallery}sketis.jpg{/gallery}

  Jūsų darbo prasmė – kasdien palikti pėdsaką mokinio gyvenime, mokyti jauną žmogų surasti tiesą ir žingsnis po žingsnio judėti į priekį, patiriant sėkmę kiekvienoje veikloje. Būkite sveiki, mylimi ir gerbiami savo mokinių, kolegų, artimųjų, ieškokite ir suraskite.

  Su Tarptautine mokytojų diena!

  Pagarbiai

  Direktorius                                                                                     Romualdas Blechertas

 • Konkurso “Pamoka gamtoje: svajokime drauge!” nugalėtojai

  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos jau kelinti metai vykdo tradiciniu tapusį nacionalinį konkursą “Pamoka gamtoje: svajokime drauge!”. Konkurso esmė – mokytojai su mokiniais kuria gamtos pamokas, kurios vyksta saugomose teritorijose. Konkursu siekiama  stiprinti švietimo institucijų ir saugomų teritorijų bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas gamtamokslinio ugdymo plėtotei netradicinėse mokymosi aplinkose – nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, supažindinti mokinius ir mokytojus su edukacijos galimybėmis ir žaliosiomis mokymo aplinkomis bei kultūros vertybėmis saugomose teritorijose.

 • Kas darže auga?

  Spalio 25 dieną vyko rudenėlio šventė „Kas darže auga?“ ir darbelių iš rudens gėrybių paroda. Renginio metu susirinkusieji buvo pakviesti dalyvauti įvairiose rungtyse. Komandos traukė vokus su daržovių dėlionėmis. Sudėta daržovė ir buvo komandos pavadinimas. Komandos rungėsi šiose rungtyse: mįslių įminimo, daržovių ragavimo, daržovių užrištomis akimis atpažinimo, kūrybinėje – paveikslas iš daržovių ir sportinėse rungtyse.

 • Su atšvaitu saugiau

  Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai 2016 spalio 18 dieną dalyvavo Šilutės kelių valdybos organizuotoje atšvaitų dalinimo akcijoje. Atsidėkodami už gautus atšvaitus, mokyklos mokiniai padovanojo savo piešinius.

  Socialinė pedagogė Nijolė Agintaitė

   

 • Nacionalinio konkurso “Pamoka gamtoje: svajokime drauge!” nugalėtojai

  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos jau treti metai vykdo tradiciniu tapusį nacionalinį konkursą “Pamoka gamtoje: svajokime drauge!”. Konkurso esmė – mokytojai su mokiniais kuria gamtos pamokas, kurios vyksta saugomose teritorijose. Konkursu siekiama sudaryti sąlygas gamtamokslinio ugdymo plėtotei netradicinėse mokymosi aplinkose – nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose.

 • Su mokytojo diena !

  {gallery}4164680_g23wAV.jpeg{/gallery}  

  Gerb. kolegos,

  Kiekvieną rytą gimkite iš naujo... Būkite tas pokytis, kurį norite matyti pasaulyje.

  Ir tegul Jūsų gyvenimą lydi sveikata, artimo meilė, sėkmė, tolerancija, nauji

  iššūkiai ir svajonių išsipildymas.  

  Su mokytojo diena!

   Pagarbiai        

   Direktorius Romualdas Blechertas

 • Solidarumo bėgimas

  2015 m. rugsėjo 15 d. Rusnės specialiojoje mokykloje įvyko Solidarumo bėgimas, kurį Lietuvos mastu organizavo visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus”.

  Iniciatyvos dalyvauti šiame projekte ėmėsi mokyklos kūno kultūros mokytojas Vitalijus Škimelis. Buvo užpildyta paraiška, dalyvių skaičius ir visa tai išsiųsta į organizaciją „Gelbėkit vaikus”.

 • Tik pažindamas gamtą, mokėsi ją saugoti

  Gyvūnų globos dieną paminėjome aplankydami Rusnės Nemuno deltos regioninį parką.

  Delta įžymi tuom, kad čia gausu retų perinčių paukščių, svarbi poilsio vieta keliaujantiems sparnuočiams, savita augmenija. Gyvendami unikaliame gamtos kampelyje, turime geriau pažinti ir mokytis saugoti tai, ką natūraliai suformavo pati gamta.

 • "Kamsteliu vajus" 2015

   {gallery}Vajus2015{/gallery}

  Jau ne pirmus metus respublikoje organizuojamas konkursas "Kamsteliu vajus" spalio 13 dieną atvyko į Šilutę. Lavinamųjų klasių neformaliojo ugdymo būrelio nariai su vadove konkursui pristatė dalį mokinių surinktų kamštelių.

 • Bendradarbiavimas tęsiasi

  Kaip ir kiekvieną rudenį buvome pakviesti pasisvečiuoti pas senus draugus į Švėkšnos ,,Diemedžio“ centrą. Čia vyko spalvinga ,, Rudenėlio šventė“, kurioje aktyviai dalyvavome: piešėme žaidėme įvairius žaidimus, bendravome.

  Po šventės vaišinomės arbata ir skaniu pyragu, aptarėme jau tradicija tapusią šventę, suplanavome, kad sekantis susitikimas vyks Rusnėje.

 • Mokytojo diena

  2015 m. spalio 2 d. mokykloje buvo minima Mokytojo diena. Mokyklos pedagogai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje juos sveikino mokyklos mokiniai. Mokytoja R. Jankauskaitė surengė moksleivių piešinių parodą „Mano mokytojas”. Muzikos mokytoja A. Šlažienė su dainuojančių moksleivių grupe skyrė muzikinį kūrinį mokytojams, kiti mokiniai skaitė eiles, taip išreikšdami padėką savo ugdytojams.

 • Gamtos pamoka - gamtoje

  Pažintinės veiklos pamoką lavinamųjų klasių mokiniai išvyko pasigrožėti gimtojo Pamario krašto grožiu, pažinti šio krašto vaizdus, stebėti rudenėjančią gamtą ir jos gyventojus.

  Aplankėme Vorusnės kaimą, kur apžvalgos aikštelėje galėjome stebėti rudeninei migracijai besiruošiančius paukščius, nutolusias Kuršių marias, vandens paukščius.

 • Su Mokytojo diena!

  Girdėk sava širdim kiekvieno skausmą –
  Jie tavąjį girdės…
  Matyk sava širdim kiekvieno džiaugsmą –
  Jie tavąjį matys,
  Mylėk kitus, save užmiršęs,
  Ir jie tave mylės…
  Tikėk kitais, kaip savo žingsniais,
  Ir jie tavim tikės!

     Sveikinu visus dirbančius ir jau atsisveikinusius su mokykla Mokytojo dienos proga. Ačiū už Jūsų pedagoginį talentą, kūrybiškumą, kantrybę ir meilę vaikams!

     Būkite sveiki, stiprūs ir laimingi.

  Direktorius Romualdas Blechertas 

 • Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ visoje Lietuvoje organizuoja solidarumo bėgimą

  Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ visoje Lietuvoje organizuoja solidarumo bėgimą

  JUNKIS > BĖK > PADĖK

  Dalyvauk solidarumo bėgime ir padėk Lietuvos bei Zambijos vaikams. Solidarumo bėgimas vyks spalio 15 d. 12 val.

  Visi renkamės mokyklos kieme!

 • Išvyka į Kazlų Rūdą

  2014 m. spalio 23 d. grupė Rusnės specialiosios mokyklos pedagogų lankėsi Kazlų Rūdos specialiojoje mokykloje. Šioje įstaigoje vyko seminaras ,,Specialiojo ugdymo naujovės“. Po seminaro lankėmės kolegų pamokose, susipažinome su mokinių ugdymo (si) ir gyvenimo sąlygomis. Taip pat išbandėme šiaurietišką ėjimą unikaliose Kazlų Rūdos girios trasose.

 • Paminėta „Baltosios lazdelėsˮ diena

  Žmogus per akis gauna 95% informacijos apie supantį pasaulį. Ne veltui liaudies patarlė sako: „geriau gerai matyti, nei ilgai gyventi ˮ. Labai sunku gyventi amžinos nakties apsuptyje. Rusnės specialiojoje mokykloje mokosi įvairių sutrikimų turintys vaikai, tame tarpe ir regėjimo negalę turintys. Mokyklos administracija stengiasi sudaryti silpnaregiams ir kitokią negalę turintiems vaikams saugią aplinką: laiptus pažymėjo įspėjamąja geltona juosta, apribojo transporto priemonių greitį mokyklos teritorijoje, atnaujino ir pagerino apšvietimą.

 • Respublikinio konkurso “Kamštelių vajus” prizininkai

   

  Spalvoti, ryškūs, maži ir dideli. Tai kamšteliai, kuriuos tiesiog galima išmesti, arba panaudoti prasmingai. Jie - puiki priemonė meninei veiklai, ugdymui, žaidimams, laisvalaikiui, konstravimui. Veikla su kamšteliais gali padėti mokinių atsipalaidavimui, saviraiškai, teigiamoms emocijoms.

 • Futbolo čempionatas

  Spalio 16 d. Kėdainiuose vyko LSO futbolo 7 x 7 čempionatas, kuriame dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Rusnės specialioji mokykla tokiuose turnyruose dalyvauja jau seniai ir yra parsivežusi daug apdovanojimų. Šiais metais taip pat buvo iškeltas uždavinys – užimti kuo aukštesnę vietą.

 • Teniso varžybos

  2014 m. spalio 15 d. mūsų mokykloje buvo organizuotos draugiškos stalo teniso varžybos tarp Rusnės pagrindinės mokyklos ir Rusnės specialiosios mokyklos. Atkaklioje kovoje nugalėjo mūsiškiai, tačiau tai tik gera pradžia. Geriausiai žaidė ir daugiausiai pergalių iškovojo D. Bružas. G. Daukšas.

 • Europos judėjimo savaitė

  Rugsėjo 29 - spalio 5 dienomis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija organizavo Europos judėjimo savaitę. Šiuo metu daugelis Lietuvos mokyklų , vaikų darželių, įvairios suaugusiųjų įstaigos dalyvavo bėgimo akcijoje. Renginio tikslas – pritraukti kuo daugiau vaikų ir jaunimo, tėvų ir pedagogų dalyvauti Europos judėjimo savaitės renginyje. Bėgimo metu nebuvo siekiama išsiaiškinti greičiausio bėgiko, svarbu suprasti sveikos gyvensenos prasmę. Rusnės specialioji mokykla, kaip ir daugelis kitų Lietuvos mokyklų, prisidėjo prie Europos judėjimo savaitės ir spalio 2 d. 12 val. pradėjo bėgimą.

 • Filmo „Visi nepastebėti vaikai“ peržiūra ir aptarimas

  Rusgėjo 24 d. visų specialiųjų klasių vaikai kartu su auklėtojomis bei socialine pedagoge sugužėjo į aktų salę, kurioje mokyklos psichologė Rosita Katauskienė rodė filmą „Visi nepastebėti vaikai“. Šis filmas pirmą kartą Lietuvoje buvo demonstruojamas per labdaringą renginį, kuri organizavo UNICEF kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija,  Jungtinų Tautų vystymo programa (JTVP) Lietuvoje ir ACME Films. Visas pelnas, surinktas labdaringo renginio metu, bei vėliau surinktas pelnas už šio filmo demonstracijas kino teatruose bvo skiriamas Lietuvos paramos besivystančioms šalims projektui – skiepų programai Afganistane, Goro provincijoje, siekiant išvengti vaikų mirčių nuo tokių ligų kaip tymai, poliomielitas, stabligė, kokliušas, tuberkuliozė ir difterija.

 • Bendradarbiavimas su Neringos vidurine mokykla

           2014 m. spalio 1 d. Rusnės specialiosios mokyklos direktorius R. Blechertas ir Neringos vidurinės mokyklos direktorius S. Survila pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl pasidalinimo vadybos, pedagogine patirtimi, bendrų projektų, integruotų pamokų, ugdytinių koncertinių programų, darbų parodėlių organizavimo įstaigose.

  {gallery}su_ner1.jpg{/gallery}

  {gallery}su_ner2.jpg{/gallery}

   

 • Svečiavomės Švėkšnoje

  Spalio 17 d. Rusnės specialioji mokykla buvo pakviesta į Švėkšnos specialiosios mokyklos organizuojamą „Rudenėlio šventę“. Puikiai praleidome popietę, mokiniai galėjo pabendrauti, pedagogai pasidalino darbo patirtimi.

 • Sveikatos projektas

  Rusnės specialioji mokykla, kurioje ugdomi mokiniai, turintys intelekto sutrikimą bei kompleksinę negalią, šiais metais vykdo sveikatos projektą „Žvelgiu į tave pasauli“. Šio projekto lėšomis spalio 15 d. mokyklos aktų salėje, mūsų mokyklos mokiniai išbandė VYTA – tapybą ant vandens.

 • Kaip maži darbai ir didelis noras tausoja lietuvos gamtą

  Nuo 2013 m. gegužės mėn. Rusnės specialiosios mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio "Naujas panaudotų daiktų gyvenimas" mokiniai ir jų tėveliai įsijungė į ekologinę - edukacinę akciją  „Kamštelių vajus-2013“.

  Šią akciją jau antrus metus iš eilės organizuojana­cio­na­li­nis dien­raš­tis “Lie­tu­vos ži­nios”, Eko­daik­tai.LT ir AB “Plas­ta”. Kon­kur­so tiks­las – ug­dy­ti jau­no­sios kar­tos at­sa­kin­gu­mą, at­kreip­ti dė­me­sį į opią šiukš­lių prob­le­mą Lie­tu­vo­je, ska­tin­ti mąs­ty­ti “ža­liai”, ug­dy­ti kū­ry­biš­ku­mą ir ko­man­di­nį dar­bą.

 • Viešėjo svečiai iš Vokietijos

  2013 m. spalio 7 d. Rusnės specialiojoje mokykloje viešėjo svečiai iš Vokietijos Nynburgo miesto. Tai 45 muzikos mokyklos auklėtinių pučiamųjų orkestras, jo vadovas Jörg Benthin. Delegaciją priėmė Šilutės rajono savivaldybės merė D. Žebelienė ir administracijos direktorius R. Ambrozaitis.

 • Mokytojų diena

  Rusnės specialiosios mokyklos pedagogai, netradiciškai paminėjo savo profesinę šventę - Mokytojų dieną. Pedagogams buvo organizuota edukacinė pamoka – tapyba ant šilko. Šį kūrybinį užsiėmimą vedė Šilutės pirmosios gimnazijos technologijų mokytoja Nijolė Titienė. Edukacinės pamokos metu, pedagogai galėjo pasijusti lyg mokiniai, atsklesiti savo kūrybinius gebėjimus, pamiršti visus rūpesčius ir susikurti gražius darbelius ant šilko. Mokytojų darbų paroda papuošė mokyklos aktų salę.

 • Laimingo šuns trumpa istorija

         Šuo - geriausias žmonių draugas. Rusnės gyventoja, ponia Asta, tikru pavyzdžiu parodė, šunų prieglaudos reikalingumą, meilę paliktiems augintiniams.    

       Prieš keletą metų Asta vyko į Šiaulių gyvūnų prieglaudą. Prieglaudoje ją pakerėjo protingų akių, labai švelni Rusų veislės spanielė. Neatsispyrusi jos žvilgsniui, ponia Asta paėmė spanielę Tiną į savo šeimą. Taip Tina tapo Rusnės salos gyventoja, ir savo švelnumą, mokėjimą pozuoti, žaisti su vaikais pademonstravo spalio 4 d. gyvūnų globos dienoje.

 • Gyvūnų globos dienai

  Spalio 4 d. visame pasaulyje minima kaip Šv. Pranciškaus gyvūnų globėjo diena. Šią dieną Rusnės specialiojoje mokykloje buvo atkreiptas dėmesys į naminių paukščių įvairovę ir jų priežiūrą.

   

 • Rudenėlio šventė „Švėkšnos specialiojoje mokykloje“

  Graži draugystė sieja Rusnės ir Švėkšnos specialiųjų mokyklų bendruomenes. Jau tradicija tapo mokyklų susitikimas „Rudenėlio šventėje“, kurią kasmet ruošia Švėkšnos specialiosios mokyklos bendruomenė.

Rusnės specialioji mokykla © 2012