Aprūpinimo salygos

Mokinių maitinimas

Mokiniai gyvenantys mokyklos bendrabutyje maitinami 5 kartus per dieną, pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytas dienos mitybos normas. Mokiniai važinėjantys į namus maitinami 3 kartus per dieną. Penktadieniais mokiniai maitinami 2 kartus, kadangi išvyksta namo. Visiems mokiniams skiriamas nemokamas maitinimas, išskyrus kasdien važinėjančius į namus.

Mokinių vežiojimas

Mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai, pirmadieniais 8.30 val. atvežami į mokyklą, penktadieniais 12.45 val. išvežami, Šilutės autobusų parkui priklausančiu autobusu. Mokiniai, kasdien važinėjantys į namus, rytais geltonuoju mokyklos autobusu paimami iš namų, vakarais 17.00 parvežami į namus, juos lydi mokyklos darbuotojas. Mokinių vežiojimo išlaidas apmoka Šilutės rajono savivaldybė.

Mokinių apgyvendinimas bendrabutyje

Mokykla turi puikiai įrengtą bendrabutį, kuriame pageidaujantys mokiniai gali gyventi 5 dienas per savaitę. Tėvai/globėjai  pasirašo sutartį, dėl apgyvendinimo mokyklos bendrabutyje, kurioje nurodytos apgyvendinimo sąlygos. Bendrabutyje įrengti poilsio-žaidimų kambariai atskiroms mokinių grupėms, kuriuose vaikai gali leisti laisvalaikį, užsiimti menine, kūrybine veikla. Sukurta jauki, patogi bei saugi aplinka. Mokiniai aprūpinami būtiniausiomis higienos priemonėmis.
Apgyvendinimas mokyklos bendrabutyje – nemokamas.