paypal binary options broker

Filtras
 • Edukacinė pamoka „Tarp mūsų, mergaičių“

  Vasario 25 dieną vyko edukacinė sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai pamoka, kurią vedė gydytojos V. Kvedarienės „Moterų sveikatos centro“ akušerė Vaidė Mikutienė. Pamokoje dalyvavo mūsų mokyklos ir Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus 5-10 klasių mergaitės. Akušerė V. Mikutienė mergaitėms pasakojo kaip suvokti fizinius ir emocinius pasikeitimus lytinio brendimo laikotarpiu ir jam pasiruošti, įsisavinti tinkamus higieninius įpročius.

 • Metodinė diena Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykloje

  Vasario 19 d. Rusnės specialiosios mokyklos pedagogai lankėsi Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykloje, kur vyko metodinė diena ,,Specialiojo ugdymo aktualijos“. Buvo pristatyta Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykla, pedagogai dalinosi patirtimi, dirbant su specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčiais mokiniais, sėkmėmis, mokinių pasiekimais.

 • Pamokėlė – praktinis užsiėmimas ,,Asmens higiena“

  Kiekvieno asmens higiena priklauso tik nuo jo paties. Higienos stoka yra viena iš priežasčių, kuri gali sutrikdyti žmogaus organizmo ar atskirų jo kūno dalių veiklą, dėl to asmuo gali susirgti arba kitaip sunegaluoti. Rusnės specialiojoje mokykloje Visuomenės sveikatos specialistė, Edita Gurjanova, 5-7 klasių mokiniams vedė pamokėlę/praktinį užsiėmimą „Asmens higiena“.

 • ,,Pamoka kitaip"

  Vasario 13 d. Mokyklos bibliotekoje vyko ,,Pamoka kitaip". Tai eilėraščių skaitymai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Vyresnių klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų  V. Škimelienės ir I. Vaitiekaitienės, skaitė eilėraščius apie tėvynę, meilę tėviškei, laisvę, Lietuvą. 

 • Šeimos svarba mano gyvenime

  Sausio 29 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko paskaita/socialinių įgūdžių užsiėmimas tema: ,,Šeimos svarba mano gyvenime“. Užsiėmimą vedė Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistė E. Gurjanova bei mokyklos socialinė pedagogė, R. Matevičienė. Mokiniams buvo diegiama nuostata, kad šeima – tai svarbiausias visuomenės vienetas. Su mokiniais aptarta kas yra šeima, šeimyninė meilė, auklėjimo šeimoje ryšys.

 • „Olympis 2017 – Rudens sesija“

  Mūsų mokyklos 5-10 specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017 – Rudens sesija“ ir gavo 9 diplomus bei 7 padėkas.

 • 100 gražiausių žodžių Lietuvai

  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga mūsų mokyklos mokiniai savo gimtinę sveikina pačiais gražiausiais lietuviškais žodžiais. 21 mokinių kūrybinis darbas dalyvauja respublikinėje mokinių darbų parodoje „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

 • Rusnės specialiojoje mokykloje paminėta Vasario 16

  Šiais metais ruošėmės ypatingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Ruoštis pradėjome metų pradžioje. Dailės mokytojai Rimai Jankauskaitei kilo idėja nuausti trispalvę iš popieriaus.  Ši idėja virto projektu „Nuausiu vėliavą LIETUVAI“.  

 • Technologijų pamoka Kintų Vydūno kultūros centre

  Mūsų mokykloje per technologijų pamokas mergaitės susipažįsta su audiniais, mokosi siuvinėti, siūti rankomis ir elektrinėmis siuvimo mašinomis. Technologijų klasė yra panaši siuvimo dirbtuves, kuriose mergaitės kuria ir gamina įvairius nuostabius darbelius.

  Ketvirtadienį, technologijų pamoka vyko neįprastoje edukacinėje aplinkoje – Kintų Vydūno kultūros centre. Šiame centre, šiuo metu eksponuojamos tautodailininkės Liucijos Kudžienės siūtos lėlės, aprengtos tautiniais rūbais, atspindinčiais Lietuvoje esančius regionus. Ši unikali paroda buvo eksponuojama įvairiose pasaulio šalys, netgi tekančios saulės šalyje - Japonijoje.

 • Užgavėnės

  Užgavėnių dieną mūsų mokyklos lavinamosios klasės mokiniai kartu su socialiniu partneriu Šilutės M.Jankaus mokyklos 2 klasės mokiniais, jų tėveliais ir mokytoja dalyvavo pirmame projekto "Lietuviškų pavasario švenčių tradicijos ir papročiai" renginyje. Projekto metu bus siekiama puoselėti ir populiarinti vietos tradicijas, papročius, tarmes, tradicinius amatus, kultūros paveldą, skatinti bendruomeninę socialinę veiklą.

 • Tėvų susirinkimas

  2016 m. vasario 26 d. 10 val. vyks mokinių tėvų (globėjų) susirinkimas „Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimas, jo įtaka mokinių ugdymo(si) pasiekimams“.

  Kviečiame dalyvauti visus tėvelius (globėjus).

   

 • Draugiškos stalo teniso varžybos

  Vasario 2 d. mokykloje vyko draugiškos stalo teniso varžybos tarp mūsų mokinių ir Macikų socialinės globos namų sportininkų, vadovaujamų socialinės pedagogės A. Tarozienės.
  Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 2 pogrupius pagal pajėgumą. Po tikrai gražių dvikovų paaiškėjo, kad stipresniajame lygyje, laimėjęs prieš visus varžovus, I vietą užėmė mūsų ugdytinis D. Bružas, antras liko Macikų atletas A. Mironovas, trečias – M. Lotužis.

 • Futbolo varžybos 2015

  Vasario 26 dieną Kėdainiuose vyko LSO salės futbolo varžybos, kuriose dalyvavo ir Rusnės specialiosios mokyklos komanda. Į varžybas atvyko 10 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Po įtemptų ir atkaklių atrankinių varžybų Rusnės specialiosios mokyklos komanda pateko į C grupę, kurioje iškovojo 3 vietą. Džiugu tai, jog po šių varžybų Rusnės komandos vartininkas Deividas Bružas tapo kandidatu į Lietuvos specialiosios olimpiados futbolo rinktinę.

 • Kvadrato varžybos 2015

  2015-02 12 dieną Traksėdžių pagrindinėje mokykloje įvyko Klaipėdos rajono specialiųjų mokyklų kvadrato varžybos , kurias suorganizavo Rusnės specialioji mokykla. Varžybose dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Priekulės, Plungės, Telšių bei Rusnės specialiosios mokyklos. Klaipėdos ,,Medeinės“ ir Rusnės specialiosios mokyklos komandos visada konkuruoja finalinėse varžybose dėl 1-2 vietų.

 • ,,Tu mažutė, tu telpi visa į Čiurlionio karalių delnus.“

  Šiais J. Degutytės žodžiais pradėtas renginys Vasario 16 d. paminėti. Renginiui mokiniai ruošėsi iš anksto. Atliko kūrybines užduotis: akrostichu kiekviena klasė, padedant mokytojoms I. Vaitiekaitienei ir A. Kazakevičienei, kūrė eiles apie Lietuvą, jas perskaitė renginio metu. Su mokytojos R. Jankauskaitės pagalba, nupiešė Lietuvos žemėlapį, ant kurio tarsi mozaika sudėtos žymių žmonių ir vaikų mintys apie Vasario 16 d.

 • X FAKTORIUS 2015

  X faktorius ne tik graži šventė, kuri suburia pedagogus ir mokinius kartu muzikuoti, skatinti vaikų kūrybą, dirbti komandoje.

  Muzikavimo vaidmuo žmogaus, o ypač vaiko gyvenime, yra neįkainuojamas. Jei nesudaromos tinkamos jo tenkinimo sąlygos – saugi, geranoriška, vaiko poreikius ir galimybes tenkinanti aplinka - tas poreikis pamažu mažėja.

 • Atvira integruota pamoka

  Rusnės specialiojoje mokykloje vasario 19 d. buvo vedama atvira integruota gydomosios kūno kultūros ir logopedinių pratybų pamoka „Pasakos „Kaip vištytė duonelę kepė“ inscenizavimas“. 7 – 8 lavinamosios klasės mokiniai sekė pasaką, imitavo duonelės kepimo procesą savo kūno judesiais. Pamoką vedė logopedė Ligita Miliauskienė ir gydomosios kūno kultūros mokytoja Lina Surgailienė. Pamokos metu aktyvus judėjimas ir pasakos inscenizavimas mokiniams davė daug teigiamų emocijų.

 • Mokinių tarybos laikraštukas ,,Vaiko takas“

   

  Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenė su įdomumu perskaitė mokinių tarybos, kuriai vadovauja socialinė pedagogė Nijolė Agintaitė, pirmąjį mūsų įstaigos laikraščio "Vaiko takas" numerį .

  Laikraščiui pavadinimą iš daugelio pateiktų išsirinkome psichologės Rositos Katauskienės pasiūlytą variantą.

   

 • Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais

       2014 m. vasario 6 d. mokykloje viešėjo kolegos iš Saugų vaikų globos namų. Jie stebėjo lavinamųjų klasių mokytojų ir mokinių nuotaikingą lėlių spektaklį ,,Kiškio trobelė“. Svečiai susipažino su ugdytinių gyvenimo ir ugdymo (si) sąlygomis mūsų įstaigoje.

 • Integruota pamoka

  Rusnės specialiojoje mokykloje, vasario 5 dieną buvo vedama integruota lietuvių kalbos, informacinių technologijų ir istorijos pamoka. Lietuvos Respublikos Seimas 2014 metus Lietuvoje paskelbė K. Donelaičio metais. Mokytojos A. Kazakevičienė ir I. Vaitiekaitienė šią pamoką skyrė K. Donalaičio 300 – osioms gimimo metinėms paminėti.

 • Varžybos

  2013 m. sausio 30 d. Klaipėdoje vyko Klaipėdos regiono specialiųjų mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos iš Klaipėdos 1-osios spec. mokyklos, Klaipėdos 2-osios spec. mokyklos, Priekulės spec. mokyklos, Plungės spec. mokyklos ir Rusnės spec. mokyklos.

Rusnės specialioji mokykla © 2012