paypal binary options broker

Filtras
 • Naujas laikraščio numeris

 • EDUKACINĖ IŠVYKA Į KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖS J.LANKUČIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS AGLUONĖNŲ FILIALO BIBLIOTEKĄ

  Išvykos metu bibliotekininkė Erika Ramanauskienė mokiniams pravedė pažintinę ekskursiją. Ji supažindino su Agluonėnų miestelio istorija, įžymiomis ir lankytinomis vietomis: etnografine lietuvininko sodyba – muziejumi,  ir įkurtu pirmuoju pokario Lietuvoje klojimo teatru, ant Agluonos upės kranto sukurta kaimo rekreacine zona - Agluonėnų parku, kuriame 1989 m. pradėtas sodinti Lietuvininkų ąžuolynas ir ant supilto kalno pastatytu Gediminaičių stulpų paminklu-aukuru, paminklu Mažosios Lietuvos krašto gyventojams lietuvininkams atmintipirmuoju ir ilgiausiu šalyje lašišinių žuvų perplaukimo lataku, Jono Genio malūnu.

 • Pradėtas projekto įgyvendinimas

  Vaikams stengiamės sudaryti kuo palankesnes sąlygas ne tik ugdytis, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, stiprinti organizmą, patirti vaikystės džiaugsmus. Mokykla, gavusi 10 000 Eurų finansavimą iš Tarptautinės Vilniaus Verslininkių Asociacijos, pradėjo projekto “Lauko sporto aikštelės , pritaikytos asmenims su specialiaisiais poreikiais ir lauko klasės” įgyvendinimą.

 • Projektinė veikla „Margučių pieva“

  Pasak lietuvių mitologijos pasaulis atsirado iš kiaušinio. Jis nukrito iš dangaus ir sudužo. Tuomet susidarė sausuma (trynys), iškilusi virš vandenų (baltymo). Galima spėti, kad sudužęs kiaušinis - pats seniausias pasaulio modelis. Velykų margutis - gyvybės, vaisingumo ir gamtos atgimimo simbolis.

 • Mokinių ir senjorų ,,Eldorado“ draugystė tęsiasi

  Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai ugdydamiesi socialinius įgūdžius, muzikinius gebėjimus, padedami muzikos mokytojos Aušros Šlažienės, koncertavo šios įstaigos senoliams.

 • Konkursas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

  {gallery}kor{/gallery}

  Mūsų mokyklos 10-os klasės mokinys Kristijonas Suškovas 2017 metų gruodžio mėnesį dalyvavo Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos organizuotame konkurse, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

 • ISTORIJOS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

  5-6 kl. mokiniai lydimi mokytojos R. Jankauskaitės, lankėsi  Šilutės Hugo Šojaus dvare. Ten mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas “Knygos istorija”. Mokiniai sužinojo  apie žmonių gyvenimą senovėje , kaip žmonijos istorijoje  atsirado raštas, popierius, knyga.

 • Atvira integruota popamokinė veikla „Šventė miške“

  Integruota ugdomoji veikla yra veiksminga priemonė, kuri ugdo mokinių kūrybiškumą, moko logiškai mąstyti, formuoja bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdo atsakomybę už savo darbą, pagarbą kitam bei savigarbą. Integruotų veiklų metu mokymas ir mokymasis tampa įdomesnis, greitesnis ir paprastesnis, o mokinių įgytos žinios gilesnės, labiau apibendrintos.

 • Nuoširdžiai sveikiname

  Jau keletą metų Šilutės Rotary klubas renka ir iškilmingos ceremonijos metu paskelbia metų geradarį. Šiais metais šventė vyko Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje. Renginio metu laureatui įteikiama Hugo Šojaus skulptūrėlė – Šilutėje prie jo dvaro esančio paminklo kopiją. Į metų geradario titulą pretendavo trys pretendentai.

 • Mūsų mokykla dalyvauja LR Švietimo ir mokslo ministerijos konkurse "Mokyklos bendruomenės metai"

  Nuo balandžio 25 iki 30 dienos vyksta balsavimas už mokyklos bendruomenės metų konkursui pateiktus projektus. 
  Mūsų mokykla pristato savo ilgametį projektą "Pabūkime kartu".
  Norintys atiduoti savo balsą už mūsų mokyklos projektą, tai galite  padaryti paspaudę šią nuorodą  ir pasirinkę Rusnės specialioji mokykla.

  Gegužės mėnesį bus skelbiami 11 konkurso nugalėtojų mokyklų. Joms teks prizai, atstovai bus kviečiami dalyvauti nugalėtojams skirtame koncerte.
  Dėkojame už jūsų balsavimą!

 • Talka mokykloje

  Ketvirtadienį mokykloje buvo organizuota talka, kurioje dalyvavo vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai ir darbuotojai. Po kelių valandų nuoširdaus darbo atjaunėjo sodas: išgenėjome medžių šakas, nubalinome obelis.

 • Specialiųjų mokyklų krepšinio čempionatas

  Balandžio 7 d. Kaune vyko LSOK organizuojamas specialiųjų mokyklų krepšinio čempionatas. Rusnės specialioji mokykla tokiose varžybose dalyvauja jau daugelį metų ir yra iškovojusi daug svarbių pergalių. Šiais metais mokyklos rinktinė taip pat dalyvavo šiame krepšinio turnyre ir turėjo tikslą patekti į pačią stipriausią A lygą. Kadangi 2015 m. Rusnės specialiosios mokyklos krepšinio rinktinė savo grupėje buvo užėmusi pirmą vietą, tai šiais 2016 m. Rusnės komanda be konkurencijos buvo įtraukta į aukščiausią – A lygą. Čia rungtyniavo Kauno ir Radviliškio profesinių mokyklų moksleiviai – mokiniai, kurie jau yra baigę specialiąsias mokyklas. Vyresni ir fiziškai stipresni moksleiviai buvo rimtas iššūkis Rusnės specialiosios mokyklos komandai, nors su šiom komandom jau buvo kažkada žaista.

 • Mokinių išvyka į Neringos vidurinę mokyklą

  2015 m. balandžio 15 dieną grupė mūsų mokyklos mokinių lankėsi Neringos vidurinėje mokykloje. Kelionės tikslas – susipažinti su šios įstaigos materialine baze, mokinių pasiekimais ir ugdymo(si) sąlygomis, svarbiausia pabendrauti neformalioje aplinkoje.

 • Respublikinė konferencija

   2015 m. balandžio 24 d. mokykloje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija ,,Mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymas specialiojoje mokykloje“, kurios tikslas – kolegialiosios patirties sklaida, mokinių bendrųjų kompetencijų ugdyme.

  Renginyje dalyvavo 90 pedagogų ir švietimo sistemos darbuotojų iš Vilniaus Verkių daugiafunkcio centro, Klaipėdos ,,Medeinės“, Telšių, Simno, Kazlų Rūdos specialiųjų mokyklų, Šilutės rajono savivaldybės švietimo skyriaus specialistai, bendrojo ugdymo įstaigų pedagogai.

 • Teatro diena

  Vaidybinė veikla padeda tenkinti vaikų saviraiškos poreikį, atrasti save, tapti laisvesniam, savarankiškesniam, tobulinti kūrybinius ir socialinius gebėjimus.

  Balandžio 27 diena - tarptautinė teatro diena. Rusnės specialiosios mokyklos specialiųjų poreikių moksleiviai lydimi mokytojų N. Guntarskienės, D. Alsienės ir R. Jankauskaitės nuvyko į Šilutės kamerinį dramos teatrą edukaciniam užsiėmimui.

 • Respublikinė metodinė-praktinė konferencija

  „Mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymas specialiojoje mokykloje“ 2015 m. balandžio 24 d. 11 val.

 • Su Šventomis Velykomis

  velykGerbiami mokyklos bendruomenės nariai,
  Sveikinu visus su Šventomis Velykomis!

  Tegul didžiojo stebuklo – Kristaus Prisikėlimo – šventė žymi ir kiekvieno žmogaus, kiekvienos šeimos prisikėlimą, naujas viltis ir įkvėpimą. Tegul šiais metais Jus aplankęs Prisikėlimas būna tikras, tegul jo džiaugsmas suteikia visiems tikėjimo, vilties ir meilės !

  Direktorius      Romualdas Blechertas

   

 • „Dovanok draugui šypseną“

  Mokykla – viena iš svarbiausių visuomenės veiksnių, padedanti ugdyti vaiko asmenybę. Mokykloje vyksta beveik visi svarbiausi vaiko socializacijos proceso etapai, kurie lemia tolesnį vaiko psichologinio, fizinio, socialinio, kultūrinio vystymosi galimybes.

  Kuo vaikas dažniau ir aktyviau yra įtraukiamas į mokykloje organizuojamus renginius, tuo sėkmingiau plėtojami šie socializacijos proceso etapai.

 • Metodinė išvyka į Vilnių

  2015 m. balandžio 1 d. grupė įstaigos pedagogų viešėjo Vilniaus Verkių specialiojoje mokykloje – daugiafunkciame centre. Kelionės tikslas – susipažinti su kolegų darbo sąlygomis, materialine – technine baze, pasidalinti pedagogine patirtimi.

 • Atvelykis Vilniuje

  Lietuvos specialiųjų mokyklų mugė ,,Angelų vaikai – su meile Jums“ Vilniaus mokytojų namų kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga organizuojama jau 10 kartą. Per Atvelykį į Vilniaus mokytojų namų kiemelį suvažiuoja šimtai vaikų iš įvairių globos ir ugdymo įstaigų, kurie atveža vis įdomesnių pačių pagamintų daiktų. Šiame vaikų būryje dalyvavo ir Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai su pedagogais: V. Škimeliene, V. Škimeliu, L. Lelėniene, N. Agintaite, direktoriumi R. Blechertu.

   

 • Krepšinio aikštelės atidarymas

  Maloniai kviečiame 2014 m. gegužės 6 dieną 15.00 val. į Rusnės specialiosios mokyklos krepšinio aikštelės atidarymo šventę.

  Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenės vardu
  Direktorius Romualdas Blechertas

   

   

 • Švaros akcija ,, Darom 2014“

  2014-04-25
  Švaros akcija ,,Darom 2014“ Lietuvoje pirmą kartą buvo suorganizuota 2008 metais pavasarį.

     Mūsų mokyklos vaikai, kas metai, noriai vyksta padėti, Rusnės Nemuno Deltos regioninio parko darbuotojams, surinkti žvejų pamirštas šiukšles. Talkoje dalyvavusių vaikų ir pedagogų džiaugsmui upių pakrantės šiemet švaresnės.

 • Veiksmo savaitė ,,Be patyčių‘‘

  Veiksmo savaitė ,,Be patyčių‘‘ – tai prieš dešimtmetį ,,Vaikų linijos" inicijuotos kompanijos ,,Be patyčių“ viena iš dalių, kuria siekiama ne tik sutelkti įvairias organizacijas bendram darbui, mažinant patyčias Lietuvoje, bet ir keisti visuomenės nuostatas palankias patyčioms į nuostatas nepalankias patyčioms. Veiksmo savaitės metu skirtingos organizacijos rengia įvairias veiklas mokiniams ir suaugusiems, kurių metu daug dėmesio skiriama patyčių prevencijai.

 • Naujas senų daiktų gyvenimas

  2013-04-30
  Neformaliojo ugdymo būrelis. 2012/13m.m. Vadovė Estera Žiliuvienė.

  Puošiame mokyklą  Dar mokslo metų pradžioje mano mokiniai ir jų tėveliai pradėjo  rinkti panaudotų plastmasinių butelių kamštelius. Mokiniai kiekvieną savaitę nešė ir nešė iš namų įvairiaspalvius kamštelius. Kiekvienas  stengėsi  atnešti jų kuo daugiau. Daugiausiai kamštelių surinko Ramūnas Plauška, nes juos rinko ne tik Ramūno šeima, bet ir jų giminaičiai.

 • Aplankė Švedijos Liungby miesto gimnazistės

  2013 m. balandžio 24 d. įstaigą aplankė Švedijos Liungby miesto gimnazistės, pasirinkusios socialinio darbuotojo specialybę. Lydimos Saugų vaikų globos namų darbuotojų ir vaikų, viešnios susipažino su mokyklos ugdymo proceso organizavimu, stebėjo nuotaikingą lavinamųjų klasių mokinių ir mokytojų lėlių spektaklį. Taip pat apsilankė salos etnokultūros centre, susitiko su miestelio seniūne D. Drobniene.

 • Lankėsi svečiai iš Vokietijos

  2013 m. balandžio 18 d. mokykloje lankėsi svečiai iš Vokietijos Beverštedo miesto. Vokiečių – lietuvių draugijos pirmininkė ponia Trautė Moiser ir kiti garbingi ponai. Jie susipažino su mokykla, jos aktualijomis. Ponia Moiser pasirašė mokyklos garbės knygoje ir pažadėjo nuolatos remti mokyklą.

 • Nuoširdžiai dėkojame

  Mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja rėmėjams, padėjusiems išleisti įstaigos istoriją – knygą. Pagrindinis rėmėjas: UAB „Omnitel“. Rėmėjai: VšĮ „Kretingos maistas“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Statyk pats“.

 • Mokyklų bendradarbiavimas

  Šilutės žemės ūkio mokyklos būsimosios kirpėjos su profesijos mokytoja Reda Jurgiliene pasidarbavo „iš peties“. Jos kirpo, darė šukuosenas mokiniams. Taip ne tik patobulino praktinius įgūdžius, bet atliko gražų darbą. Nuoširdžiai dėkojame ir lauksime kitais mokslo metais.

 • Edukacinė pamoka Šilutės muziejuje „Duonutė – pyragų močiutė“

  2013-03-14


  Duona  - tu esi šventa nuo seno,
  Tik dabar tas paprotys lyg ir paseno.
  Kartais tave randa sąvartyne,
  Bet tikram lietuviui tu esi brangiausia,
  Tau ant stalo vieta – garbingiausia.

      Kiekvieną dieną pradedame duonos kąsniu. Kaip šis šventas gardumynas patenka ant mūsų stalo mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai, lydimi pedagogių Ligitos Miliauskienės ir Linos Surgailienės, išvyko sužinoti į Šilutės muziejų.

Rusnės specialioji mokykla © 2012