paypal binary options broker

Filtras
 • Edukacinė pamoka „Tarp mūsų, mergaičių“

  Vasario 25 dieną vyko edukacinė sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai pamoka, kurią vedė gydytojos V. Kvedarienės „Moterų sveikatos centro“ akušerė Vaidė Mikutienė. Pamokoje dalyvavo mūsų mokyklos ir Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus 5-10 klasių mergaitės. Akušerė V. Mikutienė mergaitėms pasakojo kaip suvokti fizinius ir emocinius pasikeitimus lytinio brendimo laikotarpiu ir jam pasiruošti, įsisavinti tinkamus higieninius įpročius.

 • Metodinė diena Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykloje

  Vasario 19 d. Rusnės specialiosios mokyklos pedagogai lankėsi Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykloje, kur vyko metodinė diena ,,Specialiojo ugdymo aktualijos“. Buvo pristatyta Klaipėdos ,,Medeinės“ mokykla, pedagogai dalinosi patirtimi, dirbant su specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčiais mokiniais, sėkmėmis, mokinių pasiekimais.

 • Pamokėlė – praktinis užsiėmimas ,,Asmens higiena“

  Kiekvieno asmens higiena priklauso tik nuo jo paties. Higienos stoka yra viena iš priežasčių, kuri gali sutrikdyti žmogaus organizmo ar atskirų jo kūno dalių veiklą, dėl to asmuo gali susirgti arba kitaip sunegaluoti. Rusnės specialiojoje mokykloje Visuomenės sveikatos specialistė, Edita Gurjanova, 5-7 klasių mokiniams vedė pamokėlę/praktinį užsiėmimą „Asmens higiena“.

 • ,,Pamoka kitaip"

  Vasario 13 d. Mokyklos bibliotekoje vyko ,,Pamoka kitaip". Tai eilėraščių skaitymai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Vyresnių klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų  V. Škimelienės ir I. Vaitiekaitienės, skaitė eilėraščius apie tėvynę, meilę tėviškei, laisvę, Lietuvą. 

 • Šeimos svarba mano gyvenime

  Sausio 29 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko paskaita/socialinių įgūdžių užsiėmimas tema: ,,Šeimos svarba mano gyvenime“. Užsiėmimą vedė Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistė E. Gurjanova bei mokyklos socialinė pedagogė, R. Matevičienė. Mokiniams buvo diegiama nuostata, kad šeima – tai svarbiausias visuomenės vienetas. Su mokiniais aptarta kas yra šeima, šeimyninė meilė, auklėjimo šeimoje ryšys.

Rusnės specialioji mokykla © 2012