paypal binary options broker

Filtras
 • Saugaus eismo pamokėlės

  Šių metu rugsėjo 20 d. Rusnės specialiosios mokyklos 1-4 klasių mokiniams buvo pravestos pamokėlės apie saugų eismą. Saugaus eismo pamokėlės buvo inicijuojamos socialinei pedagogei Renaldai Matevičienei bendradarbiaujant su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Nerija Ropiene. Pamokos metu pareigūnė Nerija Ropienė akcentavo, kad vaiko aplinka turi būti saugi ne tik namų, šeimos apsuptyje, bet ir už jos ribų.

 • Mokykloje lankėsi svečiai iš Vokietijos

  Kaip ir kiekvienais metais, nuolatiniai mokyklos rėmėjai ir svečiai iš Vokietijos Udo Lade, Jutta Lade ir Rūta Hoffman apsilankė mūsų mokykloje. Svečiai kartu su mokyklos administracija aptarė praėjusių metų bendradarbiavimo rezultatus ir ateinančių metų planus.

 • Skambutis kvietė sugrįžti į klases

  Rugsėjo 2 dieną mokykloje nuskambėjo skambutis, kviečiantis sugrįžti į klases ir pradėti naujus mokslo metus. Į šventę, kaip ir kiekvienais metais, atvyko mokyklos rėmėjai Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė” narė Aida Raimonda Pečeliūnienė su gausiomis dovanomis. Šilutės rajono mero pavaduotojas Sigitas Šeputis sveikino mokyklos bendruomenę su naujų darbų pradžia ir linkėjo kūrybingų mokslo metų. Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Plikšnienė negailėjo šiltų žodžių mūsų mokiniams, su kuriais jai teko galimybė ne kartą pabendrauti. Neišskiriama ir linksmai nusiteikusi trijulė: miestelio seniūnė Dalia Drobnienė, salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė Birutė Servienė bei Rusnės bendruomenės pirmininkas Saulius Bukantas simboliškai mokyklai padovanojo laikrodį, kviečiantį pradėti naujus mokslo metus. Pasibaigus draugų ir bičiulių sveikinimams, mokiniai tikrino savo žinias, klausėsi pasakos, sprendė kryžiažodį, atsakinėjo į klausimus, linksmai ir ryžtinai nusiteikę žengė į naujus mokslo metus.

                                                                 Mokytojos: A. Kazakevičienė ir I. Vaitiekaitienė

Rusnės specialioji mokykla © 2012