paypal binary options broker

Filtras
 • Išvyka į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą

  Birželio 18 d. mokytojos D. Alsienė ir N. Guntarskienė su lavinamųjų klasių ugdytiniais vyko į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą. Mokiniai turėjo galimybę stebėti delfinų pasirodymą, pamatyti kalifornijos liūtus ir jų atliekamus triukus.

 • Lankėmės aviacijos muziejuje

  Birželio 12 d. vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje Stepono Dariaus gimtinėje. Muziejaus ekspozicijoje mokiniai susipažino su eksponatais, pasakojančiais apie Lietuvos aviacijos istoriją ir S. Dariaus gyvenimą. Kitoje ekspozicijoje buvo galimybė susipažinti su senaisiais žemaičių buities reikmenimis.

 • Džiaugiamės lauko klase

  Vienas iš mūsų mokyklos misijos uždavinių yra kurti saugią aplinką ir palankias ugdymo (si) sąlygas, mokiniams, turintiems intelekto sutrikimus ir kompleksinę negalią. Įgyvendinant misiją nusprendėme dalyvauti 2018 metais paskelbtame edukacinių erdvių kūrimo konkurse, kur pristatėme savo idėją įkurti daugiafunkcinę lauko klasę.

 • "Pabūkime kartu 2019"

  Praėjusį penktadienį mokykloje šventėme tradicinį renginį „Pabūkime kartu“. Kaip ir kiekvienais metais, į mokyklą susirinko gausus būrys svečių ir žiūrovų. Nuo pat ankstaus ryto mokiniai ir mokytojai ėmė ruoštis šventei, visi kartu ėjo į mankštą ir sėdo prie bendro pusryčių stalo.

Rusnės specialioji mokykla © 2012