paypal binary options broker

Filtras
 • Jaunųjų tyrėjų diena

  Tyrinėtojų dieną mokiniai dalyvavo veiklose, kuriose buvo skatinami tyrinėti, eksperimentuoti, bandyti, stebėti ir atrasti daug naujų bei netikėtų dalykų. Mokiniai stebėjo ir patys atliko įvairius eksperimentus „Oro balionas“, „Dramblių dantų pasta“, „Raketa“, „Balansuojantis robotas“ ir kt., žaidė žaidimus.

 • Talka, 2019 m.

  Š.m. gegužės 9 d. vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagoge ir psichologe dalyvavo Nemuno deltos regioninio parko organizuojamoje talkoje. Talkos metu buvo renkamos šiukšlės rezervate. Talkoje mokiniai dalyvauja savanoriškai ir sutinka, kad ši akcija yra reikalinga. Mokiniams diegiama nuostata, kad ne kas kitas, o mes patys šiukšliname, šiukšlės iš niekur neatsiranda, todėl privalome gerbti, mylėti ir saugoti gamtą.

  {gallery}TTalka{/gallery}

 • Mūsų pirmokėliai – respublikinio konkurso laimėtojai

  1 lavinamosios klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Esteros Žiliuvienės, dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių konkurse Žemės dienai paminėti „Pavasario žingsneliai 2019“. 1 klasių mokinių grupėje projektas pateko tarp geriausių ir laimėjo III prizinę vietą.

 • Velykos - pavasarį kviečianti, gyvybę ir derlingumą skatinanti šventė. O šv.Velykų pagrindinis simbolis – margutis.

  Prieš pat mokinių pavasario atostogas mūsų mokykloje vyko kultūrinė diena – renginys ,,Velykų papročiai‟. Nuo pat ryto vyravo šventinė nuotaika: velykinė žolytė pasipuošė įvairia technika margintais margučiais, traukinukas ,,riedėjo‟ pilnomis pintinėmis pripildytomis margaspalvių margučių.

 • Mokymas(is) žaidžiant

  Žaidimas – pagrindinė ir labai linksma pradinių klasių mokinių veikla. Žaisdami vaikai įgyja žinių, išmoksta bendrauti. 1 lavinamosios klasės mokiniai su mokytoja Estera Žiliuviene šių mokslo metų spalio - balandžio mėnesiais įsijungė į respublikinio ilgalaikio prevencinio projekto „Žaidimai moko“ veiklas.

Rusnės specialioji mokykla © 2012