Projektas „Laisvalaikis kitaip“

Projektas „Laisvalaikis kitaip“ buvo vykdomas lapkričio mėnesi. Veiklos vykdavo po pamokų, kurios buvo bendro pobūdžio. Popietinių veiklų metu vaikai smagiai ir turiningai leido laisvalaikį - lenktyniavo, varžėsi, muzikavo, šoko. Kūrybinių užsiėmimų metu mokiniai lipdė iš molio, lankstė darbelius iš popieriaus, piešė, spaudavo.

Iš spalvoto popieriaus skiautelių, laikraščių, žurnalų kūrė aplikacijas savo svajonių paveikslams. Visos veiklos vyko įvairiose mokyklos edukacinėse erdvėse. Mokiniams labai patiko bendros veiklos ir lauke, kurių metu kūrė kompozicijas "Gėlė", "Medis", mokėsi įvairių lietuvių liaudies žaidimų ir dainų. Paskutiniąją veiklos dieną mokiniai lankėsi Rusnės miestelio parke, grožėjosi jos gamta, juokavo, žaidė judrius žaidimus. Visi drauge aptarėme visų dienų veiklas, dalijomės įspūdžiais. Mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, atminimo dovanėlėmis. Dėl koronaviruso situacijos (COVID-19) dalinai negalėjome įvykdyti visų veiklų kaip buvome numačiusios, todėl visų uždavinių, kuriuos išsikėlėme projekto pradžioje nespėjome įgyvendinti iki galo. Kad ir baigėsi šis projektas, mes jo vykdymą pratęsime pagerėjus šiai nepalankiai situacijai. Kaupsime visi energiją, geras emocijas, prisiminimus ir tęsime savo darbus.

Mokytojos: Laima Lelėnienė, Nijolė Kairienė