Respublikinė piešinių paroda „Aš toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas“

Š.m. lapkričio 16 d. 2-4 specialiųjų klasių mokiniai jungėsi prie Vilkaviškio r. Kybartų ,,Rasos“ mokyklos respublikinės piešinių parodos: „Aš toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas“. Paroda buvo skirta Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti.

Prisijungdami prie šios gražios parodos siekėme mokiniams padėti atskleisti meninius gebėjimus ir juos realizuoti, skatinti mokinių kūrybą ir saviraišką, ugdyti mokinių suvokimą apie toleranciją, vykdyti gerosios patirties sklaidą bendradarbiaujant su kitomis ugdymo įstaigomis. Mokinius ruošė socialinė pedagogė. Už dalyvavimą respublikinėje piešinių parodoje, skirtoje Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti „Aš toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas“ mokiniams atsiųstos Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos direktoriaus padėkos.

Socialinė pedagogė Renalda Matevičienė