Respublikinis socialinis meninis projektas “Skirtukas knygai“

Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių vaikų ugdymo būdų, skatinančių juos geriau pažinti pasaulį, mokytis naujų dalykų, lavinti kalbinius įgūdžius, vaizduotę. Draugo dienos paminėjimo proga lavinamųjų klasių mokiniai klausėsi skaitomų knygų, bendravo, ir drauge kūrė skirtukus knygai.

Savo kūrybos darbais sveikinome ne tik draugus mokykloje, bet jais dalinomės ir su Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus mažaisiais lankytojais. Tikimės, kad mokinių kūrybiniai darbai paskatins vaikus skaityti, kurti, kalbėtis ir draugauti. Knygų skirtukai buvo sukurti įgyvendinant respublikinį socialinį meninį projektą „Skirtukas knygai“. Projekto vadovės – lavinamųjų klasių mokytojos Diana Alsienė, Estera Žiliuvienė, Laima Lelėnienė, Nijolė Guntarskienė, logopedė Ligita Miliauskienė ir gydomosios kūno kultūros mokytoja Lina Surgailienė.Tarptautinė draugo diena yra minima lapkričio 29 dieną. Projekto dalyviai sveikina mokyklos bendruomenę su artėjančia draugo diena!

Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos žinutė: https://www.silutevb.lt/silute/2020/11/13/silutes-f-bajoraicio-viesosios-bibliotekos-jaunieji-skaitytojai-sulauke-dovanos-knygos-zymekliu/