Solidarumo bėgimas 2020

2020 m. spalio 16 d. Rusnės specialiojoje mokykloje vyko solidarumo bėgimas, kurį kasmet organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Šiam bėgimui mūsų mokykloje buvo ruošiamasi iš anksto. Iš pradžių mokiniams buvo paaiškinta, kokius gerus darbus atlieka organizacija „Gelbėkit vaikus“, kam bus panaudoti surinkti pinigai, kodėl svarbus ir kuo ypatingas šis renginys.

Mokiniai noriai ieškojo rėmėjų ir buvo laimingi, galėdami paaukoti šiai organizacijai pinigų. Pagaliau atėjo diena, kai turėjo vykti Solidarumo bėgimas. Diena buvo šilta ir visiems bėgimo dalyviams pakėlė nuotaiką. Dėl, šiais metais, ypatingų sąlygų, bėgime dalyvavo apie 45 mokinius, tame tarpe ir sunkią fizinę negalę, turintys mokiniai, pedagogai, mokytojų padėjėjai ir vienos mokinės mama. Bėgimo dalyviai susirinko mokyklos kieme, kur išklausė visą, su bėgimu susijusią informaciją. Po starto visi pradėjo bėgimą. Bėgome visi kartu, draugiškai, nelenktyniaudami. Grįžus į mokyklą vyko apdovanojimai. Visiems, kurie dalyvavo Solidarumo bėgime, buvo įteikti padėkos raštai. Organizatoriai atvežė keletą dėžių obuolių, kuriais vaišino visus dalyvius. Smagu, kai vyksta tokie renginiai, o labiausiai džiugina - daryti gera kitiems. Organizacijai „Gelbėkit vaikus“ buvo surinkta 48,50 eurai.

Bėgimo organizatorius                                                                   Vitalijus Škimelis