Edukacinė pamoka-viktorina

Mūsų mokyklos 5-10 specialiųjų klasių mokiniai lankėsi Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, edukacinėje pamokoje-viktorinoje „Mano geriausias draugas“. Šią pamoką paruošė ir vedė vaikų skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Kristina Kelmelienė. Pamoka vaikams buvo labai įdomi, pilna juoko, įdomių klausimų ir galvosūkių.

Šešios mokinių komandos varžėsi tarpusavyje, stengėsi pralenkti vieni kitus ir patekti į geriausiųjų trejetuką. Pamokoje naudojamos šiuolaikinės informacinės technologijos skatino ir motyvavo mokinius aktyviai dalyvauti veikloje. Dėkojame F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojams už žinias, geras emocijas ir nuolatinį bendradarbiavimą.

Mokytoja Agnita Kazakevičienė