paypal binary options broker

Mokinių dovanos Žemei

Spausdinti

Socialinis projektas taikai ir vienybei Žemėje baigėsi. Tačiau bendras rūpestis ir meilė Žemei negali baigtis niekada. Didėjanti grėsmė žmonių visuomenei ir gamtai, ateinančioms kartoms verčia mus visus kartu, ir kievieną atskirai prisiimti asmeninę atsakomybę ir dėti realias pastangas iškilusioms grėsmėms sustabdyti.

Jau įvyko 682 „Apkabinkime Žemę“ renginiai apie šimte dvidešimt pasaulio šalių, kuriuose dalyvavo 98 796 žmonės. Mūsų bendruomenėje aktyviausiai šiame projekte dalyvavo lavinamųjų klasių mokiniai. Savo sukurtais meniniais darbais, aktyvia ir prasminga veikla gamtoje parodė, kad jiems rūpi Žemė ir jos ateitis. Linkėdami gerų pokyčių Žemei, geresnės ir sveikesnės ateities kiekvienam iš mūsų mokiniai piešė piešinius, kūrė mandalas, šokius, dekoravo akmenėlius, piešė ant smėlio, vadavo gamtą iš šiukšlių. Projekto organizatorės dėkoja dalyvavusiems mokiniams ir jų šeimoms, jų klasių vadovams, ir linki prasmingos vasaros. Tegu kiekviena vasaros diena tampa dovana Žemei, kad kiekvienas suvoktume, jog esame neatsiejama Žmonijos dalis, prisiimanti atsakomybę už savo planetą.

Mokytojos Laima Lelėnienė, Estera Žiliuvienė, Lina Surgailienė

Joomla 2.5 templates free by FTS
Rusnės specialioji mokykla © 2012