AKCIJOS ŽEMĖS DIENAI 2020 TĘSIASI

Mokytojų komanda L. Lelėnienė, L. Surgailienė ir E. Žiliuvienė, norime dar kartą priminti, kad mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame socialiniame projekte „Apkabinkime žemę“. BŪKIME IR MES TO DALIMI, TODĖL IR VĖL KVIEČIAME PEDAGOGUS, TĖVUS, VAIKUS PRISIJUNGTI PRIE ŠIOS AKCIJOS NAMUOSE IR AKIMIRKAS UŽFIKSUOTI NUOTRAUKOSE. PRAŠOME, KAD KLASIŲ VADOVAI PARAGINTŲ TĖVELIUS IR JŲ VAIKUS AKTYVIAU DALYVAUTI ŠIAME PROJEKTE.

Dėkojame už Jūsų atliepimą bei meilę Žemei I-ojo projekto etapo dalyviams. Jūsų Žemės valandos atspindžiai puošia Gyvosios planetos Feisbuko puslapį: https://www.facebook.com/pg/gyvojiplaneta/photos/?ref=page_internal

O dabar pereiname prie kitų dviejų etapų:

II-ąjį etapą – „Šokį Žemei“ - paskirsime kūrybai. Tai gali būti minčių, žodžių, piešinių, mandalų, fotografijų ir t.t. šokis, skirtas Žemei. Tai ką sukursite, ar tai būtų piešinys, ar mandala, ar sukurtas eilėraštis, ar parašytas rašinėlis, ar tiesiog padėka žemei – nufotografuokite ir nuotraukas iki gegužės 29 d. siųskite į el. paštus šiais adresais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į feisbuko mesendžerį: Laima Leleniene, Lina Surg, Ester Zee.

III-iojo projekto etapo „Laimingas vanduo“. Pavasaris vis dažniau vilioja iš namų, norisi su šeima ar draugu nors trumpai pasigėrėti gamtos veržlumu. Tad jei lankysitės vandens pakrantėse, pastebėsite užterštas vietas, nelikite abejingi - išvaduokime gamtą ir ji mums padėkos. Bet nebūtina rasti šiukšlių, kad galėtum pabendrauti su vandeniu, palinkėti jam būti švariam, tyram, laimingam. Ar žinote, kaip smagu rašyti vandens paviršiuje? Taip pat šaunu dekoruoti, išrašyti akmenėlį ir dovanoti jį upei ar ežerui. Ir, žinoma, vandeniui labai patiktų pakrantėje paliktas laimingo vandens lašelis. O gal jūs turite savo būdą bendrauti su vandeniu? Užfiksuokite akimirkas nuotraukose ir jas atsiųskite taip pat iki gegužės 29 dienos šiais adresais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į feisbuko mesendžerį: Laima Leleniene, Lina Surg, Ester Zee.

Laukiame jūsų nuotraukų - sukurkime drauge nuostabią galeriją mūsų bendravimo su gamta, Žeme, pasauliu atspindžių. Kurkime kartu, veikime kartu, drauge išreikškime meilę ir pagalbą Žemei, mūsų planetai.

Mokykloje socialinį projektą “Apkabinkime Žemę” inicijuoja mokytojos:

Lina Surgailienė, Estera Žiliuvienė, Laima Lelėnienė