paypal binary options broker

Žemės diena 2020

Spausdinti

Mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame socialiniame projekte „Apkabinkime žemę“. Asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komanda kviečia Jus prisidėti ruošiant MŪSŲ, ŽMONIJOS, bendrą  dovaną ŽEMEI. Tegul ši tarptautinė iniciatyva nuvilnys per pasaulį, nešdama taiką, meilę, gerumą, džiugumą ir globą mūsų planetai.

Kaip jau žinome, siekdama pažaboti koronaviruso plitimą, Vyriausybė paskelbė karantiną Lietuvoje nuo kovo 16 dienos ir kiek jis tęsis dar nežinoma. Tačiau... kodėl gi mums nenusiuntus meilės žinutės Žemei, o per ją - Žmogui ir nepasakius, kad nepaisant nieko, TU MUMS RŪPI, ŽEME? Dabar ypač svarbu tai išreikšti. 2020 m. kovo 28 d. ( rytoj) nuo 20.30-21.30 val. vietos laiku žmonės visame pasaulyje vienijasi dėl šio tikslo. Atliepdami į Pasaulio Gamtos Fondo kvietimą, išjungsime šviesas vieną valandą ir uždegsime žvakelę ar suformuosime ugnies mandalą, o gal kokį nors gražų simbolį, kaip žmonių vienijimosi, dėkingumo ženklą mūsų Žemei, Žmonijai, Lietuvai, protėviams…

BŪKIME IR MES TO DALIMI, TODĖL KVIEČIAME PEDAGOGUS, TĖVUS, VAIKUS PRISIJUNGTI PRIE ŠIOS AKCIJOS NAMUOSE IR AKIMIRKAS UŽFIKSUOTI NUOTRAUKOSE.

Nuotraukas siųsti adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokykloje socialinį projektą “Apkabinkime Žemę” inicijuoja mokytojos:                                              Laima Lelėnienė, Estera Žiliuvienė, Lina Surgailienė

Joomla 2.5 templates free by FTS
Rusnės specialioji mokykla © 2012