EDUKACINĖ IŠVYKA Į KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖS J.LANKUČIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS AGLUONĖNŲ FILIALO BIBLIOTEKĄ

Išvykos metu bibliotekininkė Erika Ramanauskienė mokiniams pravedė pažintinę ekskursiją. Ji supažindino su Agluonėnų miestelio istorija, įžymiomis ir lankytinomis vietomis: etnografine lietuvininko sodyba – muziejumi,  ir įkurtu pirmuoju pokario Lietuvoje klojimo teatru, ant Agluonos upės kranto sukurta kaimo rekreacine zona - Agluonėnų parku, kuriame 1989 m. pradėtas sodinti Lietuvininkų ąžuolynas ir ant supilto kalno pastatytu Gediminaičių stulpų paminklu-aukuru, paminklu Mažosios Lietuvos krašto gyventojams lietuvininkams atmintipirmuoju ir ilgiausiu šalyje lašišinių žuvų perplaukimo lataku, Jono Genio malūnu.

Bibliotekoje mokiniai pristatė respublikinę vaikų kūrybinių darbų parodą  „100 gražiausių žodžių Lietuvai“, skaitė eiles apie Lietuvą, dainavo dainas. Su paroda iki š.m. birželio 1 dienos galima susipažinti Agluonėnų bibliotekoje.