Pradėtas projekto įgyvendinimas

Vaikams stengiamės sudaryti kuo palankesnes sąlygas ne tik ugdytis, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, stiprinti organizmą, patirti vaikystės džiaugsmus. Mokykla, gavusi 10 000 Eurų finansavimą iš Tarptautinės Vilniaus Verslininkių Asociacijos, pradėjo projekto “Lauko sporto aikštelės , pritaikytos asmenims su specialiaisiais poreikiais ir lauko klasės” įgyvendinimą.

Kuriamos naujos edukacinės erdvės pasižymės stimuliuojančia aplinka, jos bus pritaikomos ir pamokoms, ir užklasinei veiklai. Užsakyti lauko treniruokliai, sūpynės, karuselės, vaikų lauko žaidimų aikštelė, mediena pavėsinei, kurios kontūrai jau matosi. Ačiū mokyklos vyrams Arūnui ir Medardui. Projektą tikimės baigti iki 2019 m. gegužės pabaigos.

Direktorius  Romualdas Blechertas