paypal binary options broker

Filtras
 • Saugaus eismo pamokėlės

  Šių metu rugsėjo 20 d. Rusnės specialiosios mokyklos 1-4 klasių mokiniams buvo pravestos pamokėlės apie saugų eismą. Saugaus eismo pamokėlės buvo inicijuojamos socialinei pedagogei Renaldai Matevičienei bendradarbiaujant su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Nerija Ropiene. Pamokos metu pareigūnė Nerija Ropienė akcentavo, kad vaiko aplinka turi būti saugi ne tik namų, šeimos apsuptyje, bet ir už jos ribų.

 • Mokykloje lankėsi svečiai iš Vokietijos

  Kaip ir kiekvienais metais, nuolatiniai mokyklos rėmėjai ir svečiai iš Vokietijos Udo Lade, Jutta Lade ir Rūta Hoffman apsilankė mūsų mokykloje. Svečiai kartu su mokyklos administracija aptarė praėjusių metų bendradarbiavimo rezultatus ir ateinančių metų planus.

 • Skambutis kvietė sugrįžti į klases

  Rugsėjo 2 dieną mokykloje nuskambėjo skambutis, kviečiantis sugrįžti į klases ir pradėti naujus mokslo metus. Į šventę, kaip ir kiekvienais metais, atvyko mokyklos rėmėjai Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė” narė Aida Raimonda Pečeliūnienė su gausiomis dovanomis. Šilutės rajono mero pavaduotojas Sigitas Šeputis sveikino mokyklos bendruomenę su naujų darbų pradžia ir linkėjo kūrybingų mokslo metų. Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Plikšnienė negailėjo šiltų žodžių mūsų mokiniams, su kuriais jai teko galimybė ne kartą pabendrauti. Neišskiriama ir linksmai nusiteikusi trijulė: miestelio seniūnė Dalia Drobnienė, salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė Birutė Servienė bei Rusnės bendruomenės pirmininkas Saulius Bukantas simboliškai mokyklai padovanojo laikrodį, kviečiantį pradėti naujus mokslo metus. Pasibaigus draugų ir bičiulių sveikinimams, mokiniai tikrino savo žinias, klausėsi pasakos, sprendė kryžiažodį, atsakinėjo į klausimus, linksmai ir ryžtinai nusiteikę žengė į naujus mokslo metus.

                                                                 Mokytojos: A. Kazakevičienė ir I. Vaitiekaitienė

 • Planuojamų lūkesčių diena

  Rugsėjo 3 d. pažymėta metų pradžios šventė, Rugsėjo 1 – oji, kuri vyko mokyklos kieme. Mokinių, tėvelių ir šventės svečių žvilgsnius traukė ant scenos padėti laiveliai-dekoracijos, o pačią sceną „laivą“ puošė vėliavėlės. Mūsų pasitikti ir palydėti į kelionę po mokslo ir žinių šalį atvyko svečiai: Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė su vokiečių delegacija, Klaipėdos moterų klubas „LIONS“ atstovės.

 • Parama iš Vokietijos

  Mokykla gavo paramą iš Vokietijos: vežimėlių, vaikštynių neįgaliems mokiniams, santechnikos ir darbo įrankių, kanceliarinių, higienos priemonių, patalynės, rankšluosčių, saldumynų, medžiagų darbeliams.

 • PROJEKTAS "SVEIKOS GYVENSENOS LINK"

  Pradinėse specialiosiose klasėse vyksta projektas "Sveikos gyvensenos link", projekto tikslas: Saugoti ir stiprinti ugdytinių sveikatą, gerinti supratimą apie sveiką gyvenimo būdą.

 • Lietuvos 100 metų jubiliejų pasitinkant

  Rugsėjo 13 d. mūsų mokyklos mokiniai sudalyvavo Valstybės 100-mečiui skirtoje akcijoje, Lietuvos Nepriklausomybės akto (kopijos) kelionėje per visas Šilutės rajono seniūnijas. Į Rusnę Lietuvos Nepriklausomybės aktas (kopija) buvo atplukdytas  laivu iš Juknaičių seniūnijos.

 • Planuojamų lūkesčių diena

  Šiais metais Planuojamų lūkesčių dieną paminėti susirinko 62 mokiniai, jų tėveliai, globėjai. Dovanomis nešini į mokyklą atskubėjo Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo ,,Smiltė“ prezidentė D. Šatkienė, miestelio seniūnė D. Drobnienė, salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė B. Servienė, Rusnės bendruomenės pirmininkas R. Plikšnys, Nemuno deltos regioninio parko vyr. specialistas R. Kubilius. 

 • Sveikas aš, sveikas tu

  Užsigrūdinęs, stiprus – tai ir šaltis nebaisus

  Mokykloje toliau tęsiamas projektas ,,Užsigrūdinęs, stiprus - tai ir šaltis nebaisus“.

  Projekte dalyvauja lavinamųjų klasių ugdytiniai ir jų auklėtojos.Fizinis aktyvumas–prigimtinis organizmo poreikis. Tai veiksnys, kuris formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas.

 • „Obuolio draugai”

  2016 – 2017 m. m. mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai turi galimybę antrus metus dalyvauti tarptautinėje programoje „Obuolio draugai”.

 • Mūsų mokykla jungiasi prie projekto "Sveikatiada"

  http://sveikatiada.lt/

                                                  http://sveikatiada.lt/ 

 • Mokslo ir žinių dienos šventė mokykloje

  Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros ir pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį.

 • 2015 m. Rugsėjo 1 – oji

  Kiekvienas turim savo kelią, kelio pradžią,
  Savo pasakų šviesų namelį.
  Ir mus vilioja tolių toliai, aukščių aukščiai,
  Bet mes vėl ir vėl sugrįžtame namolio.
  Į savo pradžią, kaip iš dausų sugrįžta paukščiai.

  Sveiki sugrįžę iš vasaros. Sveiki sugrįžę ir vėl sustoję prie mokyklos slenksčio... Štai tokiais žodžiais renginio organizatoriai sveikino pilną mokyklos kiemą mokinių, tėvelių, globėjų ir svečių. Susirinkusius pasveikino mokyklos direktorius R. Blechertas, trumpai apibūdindamas per vasarą aptarnaujančio personalo nuveiktus darbus, grąžinant mokyklą.

 • Laisvos darbo vietos

  Rusnės specialiajai mokyklai reikalingas gydytojas. Išsamesnė informacija tel. 8 441 58 149 arba el. paštu rsm@is.lt

 • Pažintis su psichologu

  Prasidėjus naujiems mokslo metams ir visiems mokiniams sugrįžus į mokyklinius suolus, Rusnės specialiojoje mokykloje tęsiamos ir jiems skirtos švietimo pagalbos specialistų paslaugos.

  Rugsėjo 3 dieną, mažiausius mokyklos mokinukus, psichologė Rosita Katauskienė kvietė draugauti ir kartu spręsti iškilusias problemas.

 • Saugaus eismo pamokėlė

  Rugsėjis į mokyklas sukviečia pailsėjusius, išsiblaškiusius, nerūpestingus mokinius. Mūsų mokyklą kuruojanti Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Jūratė Kaktienė mažiesiems mokyklos mokinukams rugsėjį pravedė saugaus eismo pamokėlę. Vaikai, kaip ir suaugusieji, taip pat yra eismo dalyviai: vaikšto pėsčiomis, vairuoja dviračius, kaip keleiviai važiuoja autobusais. Todėl kelyje elgtis atsakingai – kiekvieno pareiga. Teisingas atšvaito nešiojimas, saugos liemenės vairuotojams padeda geriau pamatyti kelyje pėsčiuosius ar dviratininkus.

 • Naujas geltonasis mokyklinis autobusiukas

  2014 m. rugpjūčio 28 d. Vilniuje Nepriklausomybės aikštėje Lietuvos mokykloms buvo išdalinti 48 nauji geltonieji mokykliniai autobusai Wolksvagen Crafter. Tai šiuolaikinio dizaino 19 vietų transporto priemonė, skirta mokinių pavėžėjimui.

  Teikimo ceremonijoje dalyvavo LR Seimo pirmininkė L. Graužinienė, Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis, LR Seimo nariai.

  Rusnės specialiosios mokyklos direktorius R. Blechertas, atsiimdamas mokyklinio autobuso raktus,   LR Seimo pirmininkei įteikė dovanų išleistą knygą, pagal Rusnės salos etnokultūros ir informacijos centro projektą ,,Rusne – meile mano‘‘.

  Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi puikia dovana Rugsėjo 1 – osios dienos šventei ir dėkoja visiems žmonėms padėjusiems išspręsti mokinių pavėžėjimo problemą.

  Socialinė pedagogė N. Agintaitė

  {gallery}geltonas{/gallery}

   

 • Mokslo ir žinių diena

           Tegul visos žemės raidės taps geriausios tavo draugės,        
           Mokykis gerai, vaikeli, ženk į priekį po žingsnelį.
           Su Rugsėjo 2-ąja.


           Pirmadienio rytą Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai, nuotaikingai nusiteikę pasitiko naujus mokslo metus. Mokyklos bendruomenės pasveikinti atvyko gausybė svečių: miestelio seniūnė Dalia Drobnienė, Rusnės miestelio bendruomenės pirmininkas Raimondas Plikšnys, moterų klubo „Lions“ atstovės bei Rusnės pagrindinės mokyklos mokiniai su muzikos mokytoja Aušra Šlažiene.

Joomla 2.5 templates free by FTS
Rusnės specialioji mokykla © 2012