paypal binary options broker

Filtras
 • Tarptautinės nerūkymo dienos paminėjimas

  Trečiąją lapkričio savaitę Rusnės specialiojoje mokykloje vyko užsiėmimai, skirti paminėti Tarptautinę nerūkymo dieną. Tarptautinės nerūkymo dienos paminėjimas buvo inicijuojamos socialinei pedagogei R. Matevičienei bendradarbiaujant su mokyklos psichologo asistente A. Užkuraitiene bei Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialiste E. Gurjanova.

 • Informacinių technologijų panaudojimas miestelio bibliotekoje

  Rusnės specialiosios mokyklos 5,6,7 klasių mokiniai lankėsi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale, kur susipažino su informacinių technologijų panaudojimo galimybėmis bibliotekoje. Vyresnysis bibliotekininkas Algimantas Čėsna papasakojo vaikams istoriją apie knygų namus, supažindino ir parodė labai mažas, delno dydžio knygutes, didelius ir sunkius įstatymų rinkinius, bei dar 1830 metais išleistą, gotikinio rašto, senovišką knygą.

 • Europos Specialiosios Olimpiados krepšinio savaitės finalas

  Lapkričio 7 d. Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo Europos Specialiosios Olimpiados krepšinio savaitės finaliniame renginyje, Kaune. Čia vyko krepšinio 5 prieš 5 žaidimas, taip pat krepšinio testų varžybos. Šiame renginyje dalyvavo ir svečiai iš Austrijos. Mūsų mokyklos komanda, šiais metais, dalyvavo ne pačios stipriausios sudėties. Mokyklai atstovavo 5-7 klasių mokiniai, tačiau ir be pajėgiausios sudėties, ji savo grupėje užėmė 2 vietą.

 • SEKU SEKU PASAKĄ

  2018 m. lapkričio 22 d. neformalaus ugdymo būreliai „Teatro terapija“ ir „Teatro studija“ vykome į Kintų pagrindinės mokyklos organizuotą šventę „Seku seku pasaką ...2018“. Teatro grupės suvaidino lėlių spektaklį „Kas pasakė miau?“.

 • Kalėdinė mugė

  Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai sulaukė kvietimo iš Vilniaus tarptautinės moterų asociacijos, dalyvauti Kalėdinėje mugėje, kuri kasmet vyksta Vilniuje, Rotušės aikštėje. Šioje mugėje pardavinėjamos mokinių sukurtos Kalėdinės dekoracijos: atvirukai, eglutės žaisliukai, vainikėliai. Surinkti pinigai paaukojami įstaigoms, kurioms labiausiai reikia finansinės paramos. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios kilnios akcijos. Kviečiame pasidžiaugti mūsų sukurtais darbais, kurie jau šiandien iškeliauja į Vilnių.

  {gallery}Kalėdinė mugė{/gallery}

   

                                                                                           Mokyklos bendruomenė

 • Laikraštis

 • Tarptautinė tolerancijos diena 2017

  Mūsų mokykla jau keletą metų iš eilės lapkričio 16 - ąją jungiasi prie pilietinės iniciatyvos ir mini Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais mokiniai ne tik prisiminė Tolerancijos reikšmę, tačiau aptarė jos svarbą visuomenėje, kurioje mes gyvename. Šią dieną prisiminėme, kokia svarbi tolerancija kitai tautai ar rasei, tikėjimui ir pažiūroms.

 • Aš esu

  Lapkričio 22 dieną Šilutės kultūros ir pramogų centre vyko meninės veiklos renginys „Aš esu“, skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai ir Tarptautinei žmogaus teisių dienai paminėti. Lavinamųjų klasių neformaliojo  ugdymo būreliai „Teatro studija“ ir „Teatro terapija“ dovanojo renginio dalyviams  lėlių spektaklį - pasaką „Kas pasakė miau?“.

 • Tolerancijos diena mokykloje

  Lapkričio 16 d. mūsų mokykla prisijungė prie kasmetinės pilietinės akcijos ir paminėjo „Tarptautinę tolerancijos dieną”. Ši diena Lietuvoje minima jau keturioliktus metus. Akcijos metu skatinome atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į  skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančių ir turinčių problemų toleranciją.

 • Čia Lietuva. Čia mano namai.

  Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai dalyvauja projekte: Čia Lietuva. Čia mano namai. Prašome įvertinti vaizdo įrašus:

  https://www.youtube.com/watch?v=pktbxo6iNP4

  https://www.youtube.com/watch?v=Mv-bccoXS-Q

   

   

 • Boulingą drąsiai galima vadinti idealiu šio šimtmečio bendravimo žaidimu

  Seniausi kėglių žaidimo reikmenys, t.y. kėgliai ir rutuliai, buvo rasti archeologinių kasinėjimų metu Egipte. Buvo nustatyta, kad jais žaista prieš 5200 metų. Viduramžiais boulingas kaip epidemija pradėjo plisti po visą Europą. Ypatingai pamėgo žaisti anglai, vokiečiai ir Skandinavijos šalys. Britų karalius Edvardas II netgi specialiu potvarkiu uždraudė šį žaidimą, kadangi žmonės pradėjo pernelyg daug laiko skirti kėgliams.

 • Svarbiausias rudens atributas lauke, kurio negalima pamiršti- atšvaitas.

  Tamsiu paros metu sudėtingas laikas ir vairuotojams ir pėstiesiems.
  {gallery}atsvait.jpg{/gallery}Siekiant išvengti skaudžių nelaimių keliuose mokykla organizuoja atšvaitų dalinimo akciją, moko mokinius atsakingai elgtis kelyje. Tai mūsų kiekvieno pareiga.

  Dėkojame Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistei Jūratei Kaktienei, Klaipėdos regiono kelių, Šilutės kelių tarnybai.

  Socialinė pedagogė Nijolė Agintaitė

   

 • Šiurpių vakaras

  Į tamsią salę, apšviestą žvakelių šviesomis, skambant šiurpiai muzikai rinkosi mokiniai, nešini moliūgais. Vaikai buvo persirengę ir išsipaišę veidus, kaip siaubo filmų herojai. Taip prasidėjo šiurpių vakaras, kurį vedė du vaiduokliai: baltasis ir juodasis. Renginio pradžioje buvo pasakojama, kas yra Helovyno šventė, kada ji švenčiama.

 • Meno diena

  Spalio 30 dieną mūsų mokyklos mokiniai vadovaujami muzikos mokytojos A.Šlažienės dalyvavo Macikų socialinės globos namų meno dienoje.

 • Vaikų sveikatinimo projektas ‘‘Sveikatos šalyje‘‘

       Šių metų pavasarį lavinamųjų grupių auklėtojos nusprendė įgyvendinti vaikų sveikatinimo projektą „Sveikatos šalyje“. Projektas tęsėsi 8 mėnesius. Sveikatos ugdymą stengėmės integruoti į ugdymo procesą taip, kad vaikams būtų linksma ir įdomu ugdytis. Ieškojome kuo įvairesnių sveikos ir saugios gyvensenos žinių, įgūdžių ugdymo formų, metodų, būdų. Pasiektais rezultatais esame labai patenkinti. Aktyvi fizinė veikla, gilesnės žinios apie sveiką mitybą, maisto gaminimas vaikams buvo labai įdomi ir visapusį tobulėjimą skatinanti veikla.

 • Rusnės specialiojoje mokykloje sėkmingai baigtas mokinių adaptacijos laikotarpis.

  2014 m. lapkričio 18 d. grupė mokyklos mokinių, iš kurių dauguma mūsų įstaigoje mokosi pirmus metus, lankėsi Šilutės boulingo klube, kartu su mokyklos auklėtojomis J. Zvėgiene, L. Ripiene, socialine pedagoge N. Agintaite.

  Po sėkmingos ugdytinių adaptacijos įstaigoje pedagogės nusprendė, kad mokiniai nusipelnė šios išvykos. Boulingo klube vaikai susipažino su boulingo žaidimo taisyklėmis, buvo mokomi elgesio viešoje vietoje, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

 • Rusnės specialioji mokykla organizuoja akciją ,,Padovanok man minkštą žaislą“

   

   Aš suprantu, kad žmonės yra užsiėmę ir dirba visokius darbus. Baigusi mokyklą aš taip pat norėčiau eiti į darbą ir gauti atlyginimą. Už tuos pinigus galėčiau nupirkti savo sesei, globėjai Kalėdinių dovanų.

  Aš žinau, kaip visi vaikai laukia Kalėdinių dovanų ir žinau tokių vaikų, kurie visai nėra gavę dovanų per Kalėdas.

 • Išvyka į muziejų

  Šiltą lapkričio dieną lavinamųjų klasių mokiniai vyko į Šilutės miesto muziejų, kur jų laukė edukacinė pamoka apie lėles.  Mokiniai sužinojo, kad senovėje lėlės buvo gaminamos iš pagaliukų, kankorėžių, medžiagėlių, net iš tešlos. Nustebino labai graži porcelianinių, plastmasinių lėlių kolekcija. Smagiai žaisdami mokiniai galėjo išbandyti rankų miklumą ir vikrumą, akies tikslumą. Po įdomaus pasakojimo ir žaidimų visų laukė praktinė užduotis. Be siūlų ir be adatų mokiniai iš medžiagos skiautės ir virvelių pasigamino "kukulines" lėlytes.

 • Naujas numeris

 • Išvyka

  2013 m. lapkričio 20 dieną Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojos Ilonos Vaitiekaitienės ir socialinės pedagogės Nijolės Agintaitės, dalyvavo Šilutės rajono savivaldybėje organizuotoje išvykoje.

  Su mokiniais aptarę išvyką, nusprendėme, kad tik turėdami daug įvairių žinių būsime pasiruošę sėkmingai integracijai visuomenėje. Savivaldybėje mus pasitiko komunikacijos skyriaus specialistė I. Jokšienė. Ji supažindino vaikus su interesantų priėmimo tvarka, “vieno langelio” principu. Po to apsilankėme pas Šilutės rajono merę D. Žebelienę, kuri papasakojo apie savivaldybės veiklą, pasiekimus.

   

 • Atlikėjo iš JAV B. Droze koncertas

  2013 m. lapkričio 20 d. mokyklos mokiniai lankėsi Šilutės kultūros ir pramogų centre vykusiame atlikėjo iš JAV B. Droze koncerte. Jam šauniai talkino žmona Marija ir grupė “The Road Band“. Mūsų vaikai buvo sužavėti puikiu vokalu ir virtuozišku instrumentiniu atlikimu.

   

 • Svečiavomės Macikų socialinės globos namuose

  Šių metų lapkričio 12 dieną, Rusnės specialiosios mokyklos keramikos būrelio vadovė Nijolė Kairienė su savo devyniais ugdytiniais svečiavosi Macikų socialinės globos namuose. Moksleiviai turėjo galimybę pamatyti jaunuolių sukurtus darbus, susipažinti su keramikos darbų technologijomis, dekoravimo būdais, darbo įrankiais.

   

 • Tolerancijos diena

  Šiandien, lapkričio 15 dieną, Rusnės specialiojoje mokykloje buvo minima Tolerancijos diena. Mokyklos mokiniai kartu su mokytojais piešė gėles, jomis puošė mokyklos aktų salę. Mokiniai aptarė tolerancijos reikšmę, jos svarbą gyvenime. Norėdami geriau suprasti tolerancijos reikšmę, vaikai žiūrėjo filmą, kuriame matė daug pavyzdžių, kodėl reikia būti tolerantišku.

   

 • Pasaulinei baltosios lazdelės dienai skirta popietė „Šviesos besiilginčios akys“

  Į Rusnės specialiosios mokyklos žvakelėmis nušviestą salę, ugniniais rudens klevo lapais papuoštą parodėlę rinkosi mokyklos bendruomenė. Ji apžiūrinėjo techninės pagalbos priemones skirtas regos negalę turintiems vaikams.

 • Metodinė išvyka

  Spalio 29 d. metodinės išvykos metu, mūsų mokyklos pedagogai lankėsi Telšių specialiojoje mokykloje. Pažinties pradžioje Telšių specialiosios mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui trumpai papasakojo šios mokyklos istoriją, supažindino su ugdymo proceso organizavimu. Pedagogai dalijosi gerąją darbo patirtimi, savo gražiais darbais ir pasiektais laimėjimais.

 • „Meno dienos“

   

  Šilutės rajono Macikų socialinės globos namuose lapkričio 23 d. vyko šventinis renginys „Meno dienos“.

 • „Tolerancijos skėtis”


  Rusnės specialioji mokykla, lapkričio 16 dieną minėjo Traptautinę Tolerancijos dieną su “Tolerancijos skėčiais”.

 • Baltosios lazdelės diena


  Rusnės specialiojoje mokykloje buvo minima Baltosios lazdelės diena

  Spalio 15 dieną, mokyklos tiflopedagogė A. Nausėdienė pakvietė į popietę skirtą Pasaulinei regėjimo dienai paminėti „Su baltąja lazdele kelias jaukesnis“.

 • Bendradarbiavimas

           
  Patyčios, smurtas mūsų visuomenėje nėra ta patirtis, kuri padeda vaikui būti tvirtesniam ar padėtų užsigrūdinti. Tyrimai ir gyvenimo patirtis rodo, kad visa tai sukelia daug neigiamų padarinių ne tik vaikams, iš kurių tyčiojamasi, bet ir tiems, kurie tyčiojasi, smurtauja ar jas stebi.  

Joomla 2.5 templates free by FTS
Rusnės specialioji mokykla © 2012